Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 21.01.2021 - 17:13, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

Yurt dışındaki Türk kökenli iş insanlarına moral desteği

 

Yurt dışındaki Türk kökenli iş insanlarına moral desteği

Düsseldorf. AK PARTİ İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Avrupalı Türk Girişimciler Birliği (ATGB) Genel Başkanı Orhan Buyurman'ı ziyaret ederek, Avrupa'daki Türk kökenli iş insanlarının pandemi sürecinde yaşadıkları zorluklarla ilgili bilgi aldı. Sırakaya, Türkiye olarak her daim, Avrupa'daki Türk kökenli iş insanlarının yanında olduklarını belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamlarını iletti.   BUYURMAN: ZİYARET BÜYÜK MORAL OLDU Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK PARTİ ) İstanbul Milletvekili ve Akraba Topluluğu Alt Komisyonu Başkanı Zafer Sırakaya, sorunların çözümü noktasında mücadele ettiklerini, bundan sonrada, çalışmaların devam edeceğini belirtti. Sırakaya'' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın pandemi dolayısı ile yurt dışındaki Türk kökenli iş insanlarını da düşünüyor. Hükümetimiz, yurt dışındaki vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı dinleyip, Türkiye’de ve buradaki sorunları çözüyoruz '' dedi.     ATGB Genel Başkanı Orhan Buyurman ise Avrupa’da yaşayan iş insanlarının ve vatandaşların sorunlarını dile getirdi. Buyurman'' Avrupa'da ciddi cirolara sahip Türk kökenli iş insanı var. Pandemi sürecinde ciddi bir sorun yaşanmaktadır. Birçok iş yeri işçi çıkartmak ve iş yerini kapatmak zorunda kaldı. Türkiye ile bağlarımız her daim güçlü, Almanya ve Türkiye arasında önemli bir ticari bağ var. Bunun pandemi sonrasında daha da güçlenmesini bekliyoruz. Sizlerin ziyareti bize büyük moral oldU '' dedi.   Sırakaya’yı ATGB Genel Başkanı Orhan Buyurman, Genel Başkan Yardımcısı Nizamettin Barutçu, Gelsenkirchen Yabancılar Meclis Üyesi ve UID Şube Başkanı İsmet Karaöz karşıladı.   Resim Altı: Avrupalı Türk Girişimciler Birliği (ATGB) Genel Başkanı Orhan Buyurman( solda ), Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK PARTİ ) İstanbul Milletvekili ve Akraba Topluluğu Alt Komisyonu Başkanı Zafer Sırakaya ( sağda ). Haber: M.T.  
Düsseldorf. AK PARTİ İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Avrupalı Türk Girişimciler Birliği (ATGB) Genel Başkanı Orhan Buyurman'ı ziyaret ederek, Avrupa'daki Türk kökenli iş insanlarının pandemi sürecinde yaşadıkları zorluklarla ilgili bilgi aldı. Sırakaya, Türkiye olarak her daim, Avrupa'daki Türk kökenli iş insanlarının yanında olduklarını belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın selamlarını iletti.   BUYURMAN: ZİYARET BÜYÜK MORAL OLDU Yurt dışındaki Türk kökenli iş insanlarına moral desteğiAdalet ve Kalkınma Partisi ( AK PARTİ ) İstanbul Milletvekili ve Akraba Topluluğu Alt Komisyonu Başkanı Zafer Sırakaya, sorunların çözümü noktasında mücadele ettiklerini, bundan sonrada, çalışmaların devam edeceğini belirtti. Sırakaya'' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın pandemi dolayısı ile yurt dışındaki Türk kökenli iş insanlarını da düşünüyor. Hükümetimiz, yurt dışındaki vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı dinleyip, Türkiye’de ve buradaki sorunları çözüyoruz '' dedi.     ATGB Genel Başkanı Orhan Buyurman ise Avrupa’da yaşayan iş insanlarının ve vatandaşların sorunlarını dile getirdi. Buyurman'' Avrupa'da ciddi cirolara sahip Türk kökenli iş insanı var. Pandemi sürecinde ciddi bir sorun yaşanmaktadır. Birçok iş yeri işçi çıkartmak ve iş yerini kapatmak zorunda kaldı. Türkiye ile bağlarımız her daim güçlü, Almanya ve Türkiye arasında önemli bir ticari bağ var. Bunun pandemi sonrasında daha da güçlenmesini bekliyoruz. Sizlerin ziyareti bize büyük moral oldU '' dedi.   Sırakaya’yı ATGB Genel Başkanı Orhan Buyurman, Genel Başkan Yardımcısı Nizamettin Barutçu, Gelsenkirchen Yabancılar Meclis Üyesi ve UID Şube Başkanı İsmet Karaöz karşıladı.   Resim Altı: Avrupalı Türk Girişimciler Birliği (ATGB) Genel Başkanı Orhan Buyurman( solda ), Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK PARTİ ) İstanbul Milletvekili ve Akraba Topluluğu Alt Komisyonu Başkanı Zafer Sırakaya ( sağda ). Haber: M.T.  
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.