Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Almanya Haber Girişi: 29.11.2021 - 00:52, Güncelleme: 29.11.2021 - 00:57

VNZ FOODS, 30 ÜLKEYE CİPS İHRACATI YAPIYOR

 

VNZ FOODS, 30 ÜLKEYE CİPS İHRACATI YAPIYOR

2005 yılında Gaziantep’te üretimine başlayan VNZ Foods, büyüme ivmesini her geçen gün daha da artırarak Türkiye’de 40 şehre yaydı. Yurt içerisinde gördüğü ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerine de hız verdi.
VNZ Foods, yerli ve yabancı tüm tüketicilerin beğeni ve taleplerinden aldığı güçle başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 30 ülkeye ihracat yapıyor. Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan VNZ Foods yetkilileri Lokal Bakış mikrofonlarına açıklamalarda bulundu. Firma ortaklarından Mustafa Armağan Önder, “Avrupa ve 30 ülkeye ihracat yapıyoruz. Almanya, Hollanda ve Belçika gibi ülkelerde taleplere yetişmeye çalışıyoruz ve fred label yapıyoruz. Etnik pazar harici bir çok yabancı firmalarla da çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz cipsler normal mısır cipslerimiz ve bu arada nohutlu cipsler de üretiyoruz. Patates unundan farklı ürünler de üretiyoruz cips olarak. Fıstık ezmesi ve fıstık kreması, kahveler dahil olmak üzere Türk kahvelerimiz var.” diye konuştu. “EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI GÖRMEKTEYİZ” Önder, “Markamıza verilen emeğin karşılığını çok şükür burada görmekteyiz. En iyi hizmet için arge bölümümüzle, gıda mühendislerimizle ve fabrika çalışanlarımızla birlikte taleplere cevap vermeye çalışıyoruz.” dedi.
2005 yılında Gaziantep’te üretimine başlayan VNZ Foods, büyüme ivmesini her geçen gün daha da artırarak Türkiye’de 40 şehre yaydı. Yurt içerisinde gördüğü ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerine de hız verdi.

VNZ Foods, yerli ve yabancı tüm tüketicilerin beğeni ve taleplerinden aldığı güçle başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 30 ülkeye ihracat yapıyor.

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan VNZ Foods yetkilileri Lokal Bakış mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Firma ortaklarından Mustafa Armağan Önder, “Avrupa ve 30 ülkeye ihracat yapıyoruz. Almanya, Hollanda ve Belçika gibi ülkelerde taleplere yetişmeye çalışıyoruz ve fred label yapıyoruz. Etnik pazar harici bir çok yabancı firmalarla da çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz cipsler normal mısır cipslerimiz ve bu arada nohutlu cipsler de üretiyoruz. Patates unundan farklı ürünler de üretiyoruz cips olarak. Fıstık ezmesi ve fıstık kreması, kahveler dahil olmak üzere Türk kahvelerimiz var.” diye konuştu.

“EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI GÖRMEKTEYİZ”

Önder, “Markamıza verilen emeğin karşılığını çok şükür burada görmekteyiz. En iyi hizmet için arge bölümümüzle, gıda mühendislerimizle ve fabrika çalışanlarımızla birlikte taleplere cevap vermeye çalışıyoruz.” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.