Dernekler

UMUDUM OL DERNEĞİ, YARDIMA MUHTAÇLARIN “UMUDU OLUYOR”

Umudum Ol Derneği Genel Başkanı Öznur Yücetaş Uysal, sadece 25 Euro ile iki aileye haftalık kumanya yardımı ve sadece 20 Euro ile bir çocuğa kıyafet yardımı yapılabilecek kampanyayı başlattıklarını duyurdu.

 

Vatandaşların fitre ve zekatlarını düzenledikleri yardım kampanyasıyla en doğru adreste değerlendirebileceklerini söyleyen Uysal, derneklerinin kurulduğu günden bu güne kadar sayısız aileye ve çocuğa yardım eli uzattıklarını söyledi. Uysal, “Yapacağınız yardımlarla 25 euroyla her gün iki aileye iftarlık Kumanya ve çocuklarına bayram kıyafeti alıyoruz ve akşamı iftarı beraber açacağız inşallah. Masum yüzleri güldürmeye ve yürekleri ısıtmaya var mısınız?” diyerek hayırseverlere çağrıda bulundu.

 

 

 

 

BİNLERCE ÇOCUĞA KIYAFET YARDIMI YAPILDI

Genel Başkan Uysal, Önceki süreçlerde düzenledikleri “Umutla Gelen Şefkat” projeleri kapsamında Samsun Atakum’da 400, Amasya’da 500, Erzurum 700, Kilis (Halep ) 400, Malatya ( Köln Malatya’lılar Derneği ile ortak proje ) 1.000, Kayseri ( Avrupa Kayseri’liler Birliği ile ortak proje ) 1.850, Muş / Hasköy’de 600, Elazığ / Bingöl 1.950, Niğde / Erzurum / Bingöl köyleri / Van / Adana’da 400, Elazığ Depremi’nde 650 çocuğa kıyafet yardımı yaptıklarını ve bireysel farlı projelerle de binlerce çocuğa ulaştıklarını ve yardım ettiklerini söyledi.

 

 

 

UMUDUM OL DERNEĞİ’NİN YÖNETİM KADROSU İSE ŞU ŞEKİLDE
Genel Başkan Öznur Yücetaş Uysal, Genel Başkan Asistanı Şerife Akgül, Genel Başkan Yardımcısı Salih Cansız, Avrupa Dış İlişkiler Başkanı Mehmet Erdem, Basın ve Medya Birim Başkanı Burhanettin Uysal, Halkla İlişkiler Başkanı Birgül İlan, Teşkilat Birim Başkanı Adnan Karakuş, Kadın Kolları Başkanı Zehra Doğruel, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Halime Çelik, Sosyal İlişkiler Başkanı Melek Kılıç, Gençlik Kolu Başkanı Gamze Özgül, Gençlik Kolu Başkan Yardımcısı Bahar Ayaz, Gençlik Kolu Halkla İlişkiler Başkanı Dilek Kılıç Gençlik Kolu,Teşkilat Birim Başkanı Enes Yücetaş.

 

YARDIMDA BULUNMAK İSTEYENLER İÇİN BANKA BİLGİLERİ:
KT BANK
DE85 5023 4500 0310 8500 01
BIC : KTAG DEFF XXX

Zeige Mehr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı