Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Görüntülü Haber Haber Girişi: 27.10.2021 - 00:01, Güncelleme: 27.10.2021 - 00:01

TÜRK MUTFAĞI “TURKEYFFG” İLE SOFRALARDA YER ALIYOR

 

TÜRK MUTFAĞI “TURKEYFFG” İLE SOFRALARDA YER ALIYOR

Türkiye’de üretilen ve dondurulabilen bütün kültürel ve yöresel lezzetleri dünya ile buluşturmayı hedefleyen Turkey Frozen Foods Group, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katıldı.
Istanbul/Köln. Türkiye’de üretilen ve dondurulabilen bütün kültürel ve yöresel lezzetleri dünya ile buluşturmayı hedefleyen Turkey Frozen Foods Group, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katıldı.Hedeflerinin her zaman yüksek kalitede ürünler üretmek olduğunu belirten Turkey Frozen Foods Group İhracat Sorumlusu Celal Taşkaldıran, Avrupa pazarında yoğun ilgi gördüklerini ifade etti.   https://www.youtube.com/watch?v=DIAGAOFFgpg   “ANADOLU LEZZETLERİNİ AVRUPA VE DÜNYA İLE BULUŞTURUYORUZ” Taşkaldıran Lokal Bakış’a yaptığı açıklamada, “Türk lezzetlerini dünya ile buluşturuyoruz. Kendimizin ürettiklerini ve Anadolu’nun bir çok yerinde üretilen ürünleri Avrupa’nın ve dünyanın bir çok noktasıyla buluşturuyoruz. Simit, künefe, puaça çeşitleri, açma çeşitleri, puaçalarda en çok dereotlu ev poaçası, anne puaçası dediğimiz ürünler çok tutuluyor. Bunların haricinde gözleme, su böreği, katmer ve benzeri Türkiye’de üretilen bütün ürünler bizde bulunmaktadır.” dedi. “HEDEFİMİZ DOĞRU HİZMET” Taşkaldıran, “Bu fuara 2. kez katılıyoruz. Öncelikli hedefimiz insanlarda bilinebilirlik yaratmak. Sonrasında doğru hizmet ve doğru teslimatla, insanlara doğru ürünleri vaktinde ve -18 zincirini kırmadan ürünlerimizi insanlara ulaştırmak. Bizdeki bütün ürünlerin sevkiyatı dondurulmuş olarak gerçekleşiyor. Biz bunları zinciri hiç kırmadan donmuş olarak tüketiciye ulaştırıyoruz.” diye konuştu.
Türkiye’de üretilen ve dondurulabilen bütün kültürel ve yöresel lezzetleri dünya ile buluşturmayı hedefleyen Turkey Frozen Foods Group, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katıldı.

Istanbul/Köln. Türkiye’de üretilen ve dondurulabilen bütün kültürel ve yöresel lezzetleri dünya ile buluşturmayı hedefleyen Turkey Frozen Foods Group, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katıldı.Hedeflerinin her zaman yüksek kalitede ürünler üretmek olduğunu belirten Turkey Frozen Foods Group İhracat Sorumlusu Celal Taşkaldıran, Avrupa pazarında yoğun ilgi gördüklerini ifade etti.

 

https://www.youtube.com/watch?v=DIAGAOFFgpg

 

“ANADOLU LEZZETLERİNİ AVRUPA VE DÜNYA İLE BULUŞTURUYORUZ”

Taşkaldıran Lokal Bakış’a yaptığı açıklamada, “Türk lezzetlerini dünya ile buluşturuyoruz. Kendimizin ürettiklerini ve Anadolu’nun bir çok yerinde üretilen ürünleri Avrupa’nın ve dünyanın bir çok noktasıyla buluşturuyoruz. Simit, künefe, puaça çeşitleri, açma çeşitleri, puaçalarda en çok dereotlu ev poaçası, anne puaçası dediğimiz ürünler çok tutuluyor. Bunların haricinde gözleme, su böreği, katmer ve benzeri Türkiye’de üretilen bütün ürünler bizde bulunmaktadır.” dedi.

“HEDEFİMİZ DOĞRU HİZMET”

Taşkaldıran, “Bu fuara 2. kez katılıyoruz. Öncelikli hedefimiz insanlarda bilinebilirlik yaratmak. Sonrasında doğru hizmet ve doğru teslimatla, insanlara doğru ürünleri vaktinde ve -18 zincirini kırmadan ürünlerimizi insanlara ulaştırmak. Bizdeki bütün ürünlerin sevkiyatı dondurulmuş olarak gerçekleşiyor. Biz bunları zinciri hiç kırmadan donmuş olarak tüketiciye ulaştırıyoruz.” diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.