Görüntülü HaberReklam

Türk lokumlarınız “AİLEDEN”

Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen, uluslararası çapta dünyanın önde gelen şekerleme ve bisküvi fuarı ISM 2020’de yerini alan AİLEDEN markası, fuarda adından söz ettirmeyi başardı.

Uzun yıllardır farklı söktörlerde ithalat ve ihracat yapan Erko Group bünyesinde bulunan Erko şekerleme geleneksel lezzetleri soflarımıza sunuyor.

AİLEDEN markasıyla Türk lokumlarını geleneksel lezzetlerle sunan firma, yurtdışı pazarında Türkiye’nin en iyi ve doğru bir şekilde temsil edilmesini amaçlıyor. “Güvenilmek, sevilmekten önemlidir” felsefesiyle üretimin her aşamasından sofralara kadar olan bütün süreçlerde titizlik ve özveriyle çalışılıyor.

Türk misafirperverliğini, dostluğunu ve yardımseverliğini hissettiren AİLEDEN markası, kahvenin yanında 40 yıl hatırı olacak lokumları damak tadımıza sunuyor.

Dünya çapındaki ünlü olan Türk lokumlarının tamamını ürün ler  bulunduran marka, klasik mevyeli lokumdan, Mezopotomya coğrafyasından günümüze kadar gelen enfes tadıyla gül lokumu, fıstıklı Türk lokumu, çeşnili Türk lokumu ve daha bir çok lezzeti tecrübeli ve titiz ustalarının el emeği ile sofralara sunuyor.

Bayramlarda ikramımız, misafirlikte tatlı yiyip tatlı konuştuğumuz, kahvenin yanında ise vazgeçilmezimiz Türk lokumu denince aklımıza ilk olarak AİLEDEN lokumları geliyor.

Stichwörter
Zeige Mehr

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Back to top button
Close