Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Almanya Haber Girişi: 29.11.2021 - 00:33, Güncelleme: 29.11.2021 - 00:41

TELLİOĞLU UNLARI, ANADOLU’NUN BEREKETLİ MAHSÜLLERİNİ SOFRALARA TAŞIYOR

 

TELLİOĞLU UNLARI, ANADOLU’NUN BEREKETLİ MAHSÜLLERİNİ SOFRALARA TAŞIYOR

1982 yılında Balıkesir’de üretime başlayan Tellioğlu Un fabrikası, günlük 1000 ton kapasiteye ve 20’yi aşkın ürün çeşidiyle hizmetlerine devam ediyor.
Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan Tellioğlu Un, bu yıl çıkardığı yeni markası Bonatelli makarnalarıyla da fuarda büyük ilgi gördü. Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesine sahip fabrikalarından biri olan Tellioğlu, en doğru ve en kaliteli hammadeyi kullanarak teknolojnin de desteği ile herkesin hak ettiği doğru ve kaliteli unları ve makarnaları üretmeye devam ediyor. Tellioğlu Un Fabrikası Yönetim Kurulu üyesi  Buse Tellioğlu Altındiş, “Tellioğlu Un Fabrikası olarak bu sene de Anuga Fuarı’nda standımızı açtık misafirlerimizi bekliyoruz. Katılımcı olmak çok güzel. Yeni ürünlerimizi yine bu sene de misafirlerimize sunuyoruz. Unlarımız organik ve çok amaçlı unlardır. Tam buğday unu, çavdar unu. Aynı zamanda misafirlerimin isteklerine göre de farklı çeşitler için ihracat ürünleri gerçekleştiriyoruz.” dedi.   Buse Tellioğlu Altındiş, “Aynı zamanda bu yıl farklı bir markamız olan Bonatelli makarnalarımızı çıkardık. Aynı zamanda glutensiz olanları da mevcut. Bu şekilde farklı ürünlerle hepsi birbirinden değerli müşterilerimize hitap ediyoruz.” diye konuştu.
1982 yılında Balıkesir’de üretime başlayan Tellioğlu Un fabrikası, günlük 1000 ton kapasiteye ve 20’yi aşkın ürün çeşidiyle hizmetlerine devam ediyor.

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan Tellioğlu Un, bu yıl çıkardığı yeni markası Bonatelli makarnalarıyla da fuarda büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesine sahip fabrikalarından biri olan Tellioğlu, en doğru ve en kaliteli hammadeyi kullanarak teknolojnin de desteği ile herkesin hak ettiği doğru ve kaliteli unları ve makarnaları üretmeye devam ediyor.

Tellioğlu Un Fabrikası Yönetim Kurulu üyesi  Buse Tellioğlu Altındiş, “Tellioğlu Un Fabrikası olarak bu sene de Anuga Fuarı’nda standımızı açtık misafirlerimizi bekliyoruz. Katılımcı olmak çok güzel. Yeni ürünlerimizi yine bu sene de misafirlerimize sunuyoruz. Unlarımız organik ve çok amaçlı unlardır. Tam buğday unu, çavdar unu. Aynı zamanda misafirlerimin isteklerine göre de farklı çeşitler için ihracat ürünleri gerçekleştiriyoruz.” dedi.

 

Buse Tellioğlu Altındiş, “Aynı zamanda bu yıl farklı bir markamız olan Bonatelli makarnalarımızı çıkardık. Aynı zamanda glutensiz olanları da mevcut. Bu şekilde farklı ürünlerle hepsi birbirinden değerli müşterilerimize hitap ediyoruz.” diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.