Görüntülü HaberÜcretsiz Reklam

Sun Line Tekstil

2002 yılında Denizli’de kurulan Sun Line Tekstil tüm Türkiye’ye ve yurt  dışına özel ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Üst düzey kalite standartı ile üretim yapmakta olan firma hem bireysel hemde sektörel bazda ihtiyaçlara cevap vermektedir.
Sunline Tekstil; kaliteli material, sınırsız çeşit, uzman personel ve son teknoloji  makine parkuru ile kısa bir sürede sektöründeki birçok firmaya rakip olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firma güven ve kaliteyi birleştirerek, ürünlerini modern teknolojiyle üretmenin gururunu yaşamaktadır.
Video:
Sun Line Tekstil, yıllardır kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.
Bunun için firma Yurtiçi pazarda aktif olarak kullandığı ARSLAN KONFEKSİYON şirketini kurmuştur. PESHTEMAL üretiminde yoğun talep ve ilgilden dolayı da kendi markasını PESHCRAFT çıkartmıştır.
Sun Line Tekstil müşteri odaklı ve proje bazlı çalışmaktadır.

Mevcut sektörel birikimleriyle, geleceğe yönelik yatırımlara dönüştürmeyi hedefleyen Sunline Tekstil, üretim kapasitesini

arttırmak amacı ile Denizli Hacıeyüplü’de toplam 5000 m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesislerinin inşaatına devam etmektedir. Sektörde Avrupa’nın en gelişmiş tesisi olmaya adaydır.

Bugün makina parklarında yetkinlikleriyle  kumaşın tüm niteliklerine değer katan üretimlerinde devam etmektedir. Yıllık 1 milyon metre üretim ile kapasitelerinin sınırlarını zorlamakta.

Üretim sürecinde uygulanan proses kontrol ile ürün kalitesini sürekli takip ederek hatasız üretimi garantilediklerini bildirmektedirler.

 

PeshCraft, Denizli merkezli Sun Line Tekstil Ltd. tarafından üretilen bir markadır. Şık peştemal tasarımları sunmak ve peştemalin ne için kullandığını insanlara tanıtmak için hizmet vermektedir. Ürünler peshtemaller, peshkirler, Fouta havluları, Hamam Havlusu ve bütün bu havluların sunduğu yaşam lüks yaşam tarzıdır …
Ahşaptan yapılmış el tezgahlarında dokunan şık ve rahat havlular, eski köylerle Türkiye’ye büyük özenle üretilmiştir. Onlarla bir bavul hazırlamak,% 60 daha az alan kullanımına neden olur. Ve% 25 daha fazla su emici nedeniyle çok daha kolay ve etkili bir kullanıma sahiptir.
Irtibat:

Mağaza Adresi:

Akçeşme Mah. Gümüşler Bulv. No:69/5

Merkezefendi – DENİZLİ / TÜRKİYE

Müşteri Hizmetleri:

Tel.   +90 258 267 23 21

Gsm. +90 506 908 46 20

info@sunlinetekstil.com.tr

 

Zeige Mehr

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Back to top button
Close