Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Görüntülü Haber Haber Girişi: 08.11.2021 - 00:34, Güncelleme: 08.11.2021 - 00:34

SOOFTY DRİNK ALMANYA PAZARINA BAŞARILI BİR GİRİŞ YAPTI

 

SOOFTY DRİNK ALMANYA PAZARINA BAŞARILI BİR GİRİŞ YAPTI

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan Soofty Drink ürün çeşitliliği ve farklı lezzetleriyle içecek sektörüne başarılı ve hızlı bir giriş yaptı.
Liçi, mojito, kavun, kiraz, çilek ve şeftalili içecekleriyle doğal meyve aromalarının ferahlatıcı etkisini sunan Soofty, ister evde, ister kokteyl olarak barda, kafede veya restoranda özel bir içecek ön plana çıkıyor. Tamamen geri dönüştürülebilir ambalajlarıyla sürdürülebilir enerjiye de destek veren Soofty, doğal tadı, kafein ve aspatram içermeyişiyle her damat tadına hitap ediyor. Disbiritör Firma Yetkili Umut Akyüz, “Yaklaşık Soofty’in bayiliğini yapmaktayız. Şuan çok başarılıyız. Çalıştığımız şirketlerle çok başarılı işler yaptık. Kuzey Ren Westfalya’da dağıtımını sağlıyoruz. Bu ürünlerin ileride piyasada ve marketlerde daha çok dağıtılacağını ümit ediyoruz. Çünkü bu bir eksikti, piyasamızda bu şekil bir içecek yoktu. Farklı bir içecek, farklı bir tat. Çok özel bir içecek. Denemenizi tavsiye ederim.”   Irtibat: Royal ABM Group GmbH Mainstraße 65, 41469 Neuss / Deutschland +49 2137 788 06 23 kontakt@sooftydrink.de
Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan Soofty Drink ürün çeşitliliği ve farklı lezzetleriyle içecek sektörüne başarılı ve hızlı bir giriş yaptı.

Liçi, mojito, kavun, kiraz, çilek ve şeftalili içecekleriyle doğal meyve aromalarının ferahlatıcı etkisini sunan Soofty, ister evde, ister kokteyl olarak barda, kafede veya restoranda özel bir içecek ön plana çıkıyor.

Tamamen geri dönüştürülebilir ambalajlarıyla sürdürülebilir enerjiye de destek veren Soofty, doğal tadı, kafein ve aspatram içermeyişiyle her damat tadına hitap ediyor.

Disbiritör Firma Yetkili Umut Akyüz, “Yaklaşık Soofty’in bayiliğini yapmaktayız. Şuan çok başarılıyız. Çalıştığımız şirketlerle çok başarılı işler yaptık. Kuzey Ren Westfalya’da dağıtımını sağlıyoruz. Bu ürünlerin ileride piyasada ve marketlerde daha çok dağıtılacağını ümit ediyoruz. Çünkü bu bir eksikti, piyasamızda bu şekil bir içecek yoktu. Farklı bir içecek, farklı bir tat. Çok özel bir içecek. Denemenizi tavsiye ederim.”

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.