Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Sağlık Haber Girişi: 21.10.2021 - 19:19, Güncelleme: 21.10.2021 - 19:26

PROKS BELGELENDİRME, DÜZENLEDİĞİ EĞİTİMLERLE SMA HASTASI ÇOCUKLARA UMUT OLUYOR

 

PROKS BELGELENDİRME, DÜZENLEDİĞİ EĞİTİMLERLE SMA HASTASI ÇOCUKLARA UMUT OLUYOR

Proks Proks Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri düzenlediği seminerler sayesinde SMA hastası çocuklar için bağış toplayıp tedavilerini başlatmalarına yardımcı oluyor.
Düzenlediği sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Proks, son olarak “Bilgi Güvenliğinde Varlık Yönetimi Uygulaması” webinarında SMA hastası minik deniz için bağış toplayacak. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu webinarda isteyenler bağışlarını SMA hastası minik Deniz için yapabilecekler.     Proks Belgelendirme Kimdir? 2001 yılında kurulan Proks Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti., 2014 yılında TÜRKAK akreditasyon sürecini tamamlayarak ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve ISO/IEC 27001 sistem belgelerini vermeye hak kazanmıştır. 2020 yılında akreditasyon kapsamlarına ISO 45001 ve ISO 50001 eklenmiştir. Küçük, orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı kuruluşlara hizmet vermekte olan Proks, her türlü müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliğe ve altyapıya sahiptir. Proks Belgelendirme olarak amacımız tarafsız, standardlara uygun, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, değer yaratan denetimler yaparak firmalarımıza fayda sağlayabilmektir. Neden denetim için Proks Belgelendirme’yi seçmelisiniz? Değer Yaratan Denetimler, Ulaşılabilir Denetçiler, Dostça ve Gerçekçi Yaklaşım, Konusunda Uzman Ekip, Hızlı Geri Dönüş, İzlenebilirlik LokalBakış
Proks Proks Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri düzenlediği seminerler sayesinde SMA hastası çocuklar için bağış toplayıp tedavilerini başlatmalarına yardımcı oluyor.

Düzenlediği sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Proks, son olarak “Bilgi Güvenliğinde Varlık Yönetimi Uygulaması” webinarında SMA hastası minik deniz için bağış toplayacak.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu webinarda isteyenler bağışlarını SMA hastası minik Deniz için yapabilecekler.

 

 

Proks Belgelendirme Kimdir?

2001 yılında kurulan Proks Belgelendirme ve Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti., 2014 yılında TÜRKAK akreditasyon sürecini tamamlayarak ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve ISO/IEC 27001 sistem belgelerini vermeye hak kazanmıştır. 2020 yılında akreditasyon kapsamlarına ISO 45001 ve ISO 50001 eklenmiştir.

Küçük, orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı kuruluşlara hizmet vermekte olan Proks, her türlü müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterliliğe ve altyapıya sahiptir.

Proks Belgelendirme olarak amacımız tarafsız, standardlara uygun, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, değer yaratan denetimler yaparak firmalarımıza fayda sağlayabilmektir.

Neden denetim için Proks Belgelendirme’yi seçmelisiniz?

Değer Yaratan Denetimler, Ulaşılabilir Denetçiler, Dostça ve Gerçekçi Yaklaşım, Konusunda Uzman Ekip, Hızlı Geri Dönüş, İzlenebilirlik

LokalBakış

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.