Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 13.08.2020 - 11:21, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

Mustafa Eydemir Ruhr Parlamentosu’na Aday oldu

 

Mustafa Eydemir Ruhr Parlamentosu’na Aday oldu

Essen. Mustafa Eydemir kısaca bizlere yürüttüğü adımları ve tüm destekçilerine teşekkürlerini sundu ve hedefindeki hizmetleri bize anlattı. Mustafa Eydemir, “1920 senesinden beri Regional Verband Ruhr  olarak faaliyet göstermiş bir kuruluş, 2015'teki kanun değişikliğiyle Ruhr Parlamentosu halini aldı. Daha önce delegeler buraya kişileri gönderiyorlardı. Ancak bu sefer ilk  defa 2015'deki kanun değişikliğiyle halk tarafından seçilen  adaylar Ruhr Parlamentosu'nda görev yapacaklar. ” Mustafa Eydemir Ruhr Parlamentosu'na Aday oldu 5 BUÇUK MİLYON NÜFUSLU BÖLGEYE HİTAP EDİYOR “Ruhr Parlamentosu dediğimiz 11 tane büyükşehir, 4 tane de bölge şehri yani sınırından oluşan bölge. Yaklaşık 5 buçuk milyon nüfuslu. Nordrhein Westfalen yani Kuzeyren Vestfalya merkezi, kalbi konumunda olan Ruhr bölgesi olan parlamentosudur. ” https://www.youtube.com/watch?v=kTIGiLSZ4dA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1CW47vDVf2W1x7kgGqPBJmXFqlk4r4bvl5PYVGFBjA8aQBjvd3W52fWFQ BÖLGENİN YATIRIM KARARLARI ALINIYOR “Bu parlamento burada yabancıları özellikle uyum meclisleri yada yabancılar meclisleri ile 40 senedir oyalıyorlar biliyorsunuz. Hiçbir fonksiyon olmayan bir mecliste. Bunun üzerinde bir  işlevi olan, belediye meclisleri var. Aslında biz okumuş insanlarımızı bu meclislerde görmek istiyoruz. Bu meclisin de üzerinde şu anda aday olduğum Ruhr Parlamentosu var. Ruhr Parlamentosu'nda bu bölge ile ilgili infrastruktur, yollar kanallar, hangi şehirlere, hangi projelere nasıl bütçe ayrılacağı özellikle Projeler konuşuluyor. Bisiklet yolları konuşuluyor. Bölgedeki  su konuları konuşuluyor. Yani şehrin biraz daha büyük  ihtiyaçları olan  konuların konuşulduğu ve biraz daha yüksek siyasetin yapılabildiği bir parlamento. " "Yeni Harekat" İsmi İle Yola Çıktık Bu gün arkadaşlarla bir araya geldik ve  yaptığımız toplantı sonucu "Neue Bewegung" Türkçe karşılığı ile "Yeni Harekat" isimli oluşumumuzu yürürlüğe sunma kararı aldık. Ruhr Parlamentosuna aday olmak için Duisburger Alternatif (DAL) isminde bir grup bunmaktadır. Kayıt işlemlerimiz gerçekleştikten ve yürürlüğe konması itibari ile DAL listesinde 12.sırada güncel olarak yerimizi almış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz toplantı sonucunda seçim çalışmalarımıza ve hedeflerimize yönelik bu bölgede yaşayan insanların ihtiyaçları, sorunları, soru ve istekleri üzerine konuşmalar gerçekleştirdik. Seçim için gereken hazırlıkları, insanların ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları, slogan ve benzeri temel araç gereçler üzerine hazırlık çalışmalarımız başlamıştır. Destekte bulunan dostlarımıza teşekkür ederiz.." dedi.-Mustafa Eydemir Ruhr Parlamentosuna Aday Oldu..
Essen. Mustafa Eydemir kısaca bizlere yürüttüğü adımları ve tüm destekçilerine teşekkürlerini sundu ve hedefindeki hizmetleri bize anlattı.

Mustafa Eydemir, “1920 senesinden beri Regional Verband Ruhr  olarak faaliyet göstermiş bir kuruluş, 2015'teki kanun değişikliğiyle Ruhr Parlamentosu halini aldı. Daha önce delegeler buraya kişileri gönderiyorlardı. Ancak bu sefer ilk  defa 2015'deki kanun değişikliğiyle halk tarafından seçilen  adaylar Ruhr Parlamentosu'nda görev yapacaklar. ” Mustafa Eydemir Ruhr Parlamentosu'na Aday oldu

5 BUÇUK MİLYON NÜFUSLU BÖLGEYE HİTAP EDİYOR

“Ruhr Parlamentosu dediğimiz 11 tane büyükşehir, 4 tane de bölge şehri yani sınırından oluşan bölge. Yaklaşık 5 buçuk milyon nüfuslu. Nordrhein Westfalen yani Kuzeyren Vestfalya merkezi, kalbi konumunda olan Ruhr bölgesi olan parlamentosudur. ”

https://www.youtube.com/watch?v=kTIGiLSZ4dA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1CW47vDVf2W1x7kgGqPBJmXFqlk4r4bvl5PYVGFBjA8aQBjvd3W52fWFQ

BÖLGENİN YATIRIM KARARLARI ALINIYOR

“Bu parlamento burada yabancıları özellikle uyum meclisleri yada yabancılar meclisleri ile 40 senedir oyalıyorlar biliyorsunuz. Hiçbir fonksiyon olmayan bir mecliste. Bunun üzerinde bir  işlevi olan, belediye meclisleri var. Aslında biz okumuş insanlarımızı bu meclislerde görmek istiyoruz. Bu meclisin de üzerinde şu anda aday olduğum Ruhr Parlamentosu var.

Ruhr Parlamentosu'nda bu bölge ile ilgili infrastruktur, yollar kanallar, hangi şehirlere, hangi projelere nasıl bütçe ayrılacağı özellikle Projeler konuşuluyor. Bisiklet yolları konuşuluyor. Bölgedeki  su konuları konuşuluyor. Yani şehrin biraz daha büyük  ihtiyaçları olan  konuların konuşulduğu ve biraz daha yüksek siyasetin yapılabildiği bir parlamento. "

"Yeni Harekat" İsmi İle Yola Çıktık

Bu gün arkadaşlarla bir araya geldik ve  yaptığımız toplantı sonucu "Neue Bewegung" Türkçe karşılığı ile "Yeni Harekat" isimli oluşumumuzu yürürlüğe sunma kararı aldık. Ruhr Parlamentosuna aday olmak için Duisburger Alternatif (DAL) isminde bir grup bunmaktadır. Kayıt işlemlerimiz gerçekleştikten ve yürürlüğe konması itibari ile DAL listesinde 12.sırada güncel olarak yerimizi almış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz toplantı sonucunda seçim çalışmalarımıza ve hedeflerimize yönelik bu bölgede yaşayan insanların ihtiyaçları, sorunları, soru ve istekleri üzerine konuşmalar gerçekleştirdik.

Seçim için gereken hazırlıkları, insanların ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları, slogan ve benzeri temel araç gereçler üzerine hazırlık çalışmalarımız başlamıştır. Destekte bulunan dostlarımıza teşekkür ederiz.." dedi.-Mustafa Eydemir Ruhr Parlamentosuna Aday Oldu..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.