Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya Haber Girişi: 24.11.2021 - 22:02, Güncelleme: 24.11.2021 - 22:04

MR. FALAFEL BÜTÜN AVRUPA’YA HİTAP EDİYOR

 

MR. FALAFEL BÜTÜN AVRUPA’YA HİTAP EDİYOR

Arap coğrafyasın eşsiz lezzetleri arasında yer alan falafel, Türk girişimci İrfan Aydın tarafından Mr. Falafel markası adı altında bütün Avrupa’ya dağıtılıyor.
Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan firma, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle birlikte müşterilerine ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. Mr. Falafel firma sorumlusu İrfan Aydın, “2017 yılından bu yana falafel üretimi yapıyoruz. Falafel aslında bir Arap yemeğidir. Filistin ve Lübnan civarlarından milattan önceye varan yıllarda ortaya çıkmıştır. 1970 ve 80’li yıllarda Avrupa’ya gelmiştir. Biz de falafele Avrupai damak tadını vererek üretmekteyiz. Ürünümüzün dağıtımını bütün Avrupa’ya yapıyoruz.” dedi. Aydın, “Bu bizim 2. Fuarımız. 2019’da girmiştik ilk olarak. Bu seneki fuardan 2019’a göre daha fazla verim aldık.” diye konuştu.
Arap coğrafyasın eşsiz lezzetleri arasında yer alan falafel, Türk girişimci İrfan Aydın tarafından Mr. Falafel markası adı altında bütün Avrupa’ya dağıtılıyor.

Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’na katılan firma, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle birlikte müşterilerine ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Mr. Falafel firma sorumlusu İrfan Aydın, “2017 yılından bu yana falafel üretimi yapıyoruz. Falafel aslında bir Arap yemeğidir. Filistin ve Lübnan civarlarından milattan önceye varan yıllarda ortaya çıkmıştır. 1970 ve 80’li yıllarda Avrupa’ya gelmiştir. Biz de falafele Avrupai damak tadını vererek üretmekteyiz. Ürünümüzün dağıtımını bütün Avrupa’ya yapıyoruz.” dedi.

Aydın, “Bu bizim 2. Fuarımız. 2019’da girmiştik ilk olarak. Bu seneki fuardan 2019’a göre daha fazla verim aldık.” diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.