Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 20.05.2021 - 20:00, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

Karabük –Yeniceliler durmak bilmiyor

 

Karabük –Yeniceliler durmak bilmiyor

Dernek binası yenilendi  GLADBECK –Karabük –Yeniceliler Derneği, pandemiye rağmen durmak bilmiyor. Derneğin İcra Kurulu Başkanı Cevdet Koymalı, pandemi kuralları çerçevesinde dernekte inşaat çalışmasının yapıldığını ifade ederek, pandemiden sonra derneğin kullanım alanının daha da genişleyeceğini söyledi. İcra Kurulu başkanı Cevdet Koymalı, ’’ Seçildiktan sonraki faaliyetlerimiz hızla devam ediyor. Pandemiye denk gelen aylarda da inşaat yapıyoruz. Derneğin kendi binası içerisinde ve dışarısında çalışmalar sürüyor ’’ dedi. Yeni proejeler ile derneğe güç kattık  Derneğin başkan yardımcısı Cihat Koymalı ise derneğin uyum çalışmaları noktasında projelerinin olduğunu her hangi bir sorun çıkmaz ise mayıs ve ekim aylarında etkinlik planladıklarını belirtti. Cihat Koymalı konuşmasında ‚’’ Pandemi tüm dünyayı olumsuz etkiledi. Ancak, derneğin de yaşaması ve bir takım eksikliklerinin giderilmesi gerekiyor. Pandemi sürecinde, kurallar çerçevesinde dünden bugüne Avrupa’da vefat eden hemşehrilerimizin adını yaşatmak amacıyla özel bir köşe hazırladık. Dernek binası içerisinde inşaat çalışması yapıldı. Hem teknik, hem de estetik anlamda derneğimizi güzelleştirdik. Binamızda bodrum sorunumuz vardı. Yeni bir bodrum katı oluşturduk. Bahçe, etkinliklere hazır hale getirildi Dernek binamızın göle bakan bahçe kısmını ise komple tel örgü ile koruma altına aldık. Arka bahçeyi etkinlik alanına dönüştürdük. Yıllardır kullanılamaz halde olan büyük bi alanı dernek bünyesine kattık. Bahçeye, ağaçlardan mini bir tribün inşa ettik. Her türlü kullanıma açık çadır yerleştirdik. Bugüne kadar bize destek olan sponsorlarımıza yönelik ise reklam panosu çalışması yaptık. Bahçe kısmına reklam panosunu yerleştirerek, bize destek olan sponsorlarımıza bir nevi destek olduk. Önümüzdeki günlerde diğer çalışmalarımızda devam edecek. Hemşehrilerimiz derneğe üye olup, destek olsunlar. Pandemi sonrası güzel projelerimiz ile halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz. Derneğimize yeni projelerle güç kattık‘’ dedi.   Haber: M.T.
Dernek binası yenilendi  GLADBECK –Karabük –Yeniceliler Derneği, pandemiye rağmen durmak bilmiyor. Derneğin İcra Kurulu Başkanı Cevdet Koymalı, pandemi kuralları çerçevesinde dernekte inşaat çalışmasının yapıldığını ifade ederek, pandemiden sonra derneğin kullanım alanının daha da genişleyeceğini söyledi. İcra Kurulu başkanı Cevdet Koymalı, ’’ Seçildiktan sonraki faaliyetlerimiz hızla devam ediyor. Pandemiye denk gelen aylarda da inşaat yapıyoruz. Derneğin kendi binası içerisinde ve dışarısında çalışmalar sürüyor ’’ dedi. Yeni proejeler ile derneğe güç kattık  Karabük –Yeniceliler durmak bilmiyor. Derneğin başkan yardımcısı Cihat Koymalı ise derneğin uyum çalışmaları noktasında projelerinin olduğunu her hangi bir sorun çıkmaz ise mayıs ve ekim aylarında etkinlik planladıklarını belirtti. Cihat Koymalı konuşmasında ‚’’ Pandemi tüm dünyayı olumsuz etkiledi. Ancak, derneğin de yaşaması ve bir takım eksikliklerinin giderilmesi gerekiyor. Pandemi sürecinde, kurallar çerçevesinde dünden bugüne Avrupa’da vefat eden hemşehrilerimizin adını yaşatmak amacıyla özel bir köşe hazırladık. Dernek binası içerisinde inşaat çalışması yapıldı. Hem teknik, hem de estetik anlamda derneğimizi güzelleştirdik. Binamızda bodrum sorunumuz vardı. Yeni bir bodrum katı oluşturduk. Bahçe, etkinliklere hazır hale getirildi Karabük –Yeniceliler durmak bilmiyor. Dernek binamızın göle bakan bahçe kısmını ise komple tel örgü ile koruma altına aldık. Arka bahçeyi etkinlik alanına dönüştürdük. Yıllardır kullanılamaz halde olan büyük bi alanı dernek bünyesine kattık. Bahçeye, ağaçlardan mini bir tribün inşa ettik. Her türlü kullanıma açık çadır yerleştirdik. Bugüne kadar bize destek olan sponsorlarımıza yönelik ise reklam panosu çalışması yaptık. Bahçe kısmına reklam panosunu yerleştirerek, bize destek olan sponsorlarımıza bir nevi destek olduk. Önümüzdeki günlerde diğer çalışmalarımızda devam edecek. Hemşehrilerimiz derneğe üye olup, destek olsunlar. Pandemi sonrası güzel projelerimiz ile halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz. Derneğimize yeni projelerle güç kattık‘’ dedi.   Haber: M.T.
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.