LokantalarÜcretsiz Reklam

KANI RESTORANT SAĞLIKÇILARI UNUTMADI

Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsüne karşı karhamanca mücadele ortaya koyan sağlık çalışanları için anlamlı bir destek de Moerser'de bulunan KANI Restorant'tan geldi.

Moers. Homberger Straße’deki KANI Restorant, şehirde bulunan Bethanien ve St. Josef hastanelerindeki sağlık ve hasta bakım personeline dağıttığı yemek kuponları ile bu zorlu günlerde teşekkür ederek destek oldu.

SAĞLIKÇILARA MİNNETTARIZ
KANI Restorantın işletmecisi Sedat Taştan sağlık çalışanlarının ve doktorların yaptıkları görev için büyük bir minnettarlık duyduklarını söyleyerek kendi imkanları doğrultusunda bir destek vermek istediklerini belirtti.


“CANLARINI ORTAYA KOYARAK ÇALIŞIYORLAR”
Taştan: “Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınında kahramanca ve canlarını ortaya koyarak mücadele eden sağlık çalışanlarımız bizler için büyük fedakarlıklar yapıyorlar. Moers’ten bir girişimci olarak, şükranlarımı sunmak isterim ve hepimizin bu durumdan güvenli bir şekilde kurtulmasını diliyorum” dedi.

YEMEK KUPONLARI TESLİM EDİLDİ
Sağlık personeline hazırlamış oldukları yemek kuponlarını takdim eden Sedat Taştan, zor günlerde daima destek vermeye hazır olduklarını vurguladı.

 

HASTANE YETKİLİLERİNDEN SEDAT TAŞTAN’A TEŞEKKÜR

Bethanien ve St. Josef hastaneleri yetkilileri bu anlamlı destekleri için Sedat Taştan’a teşekkürlerini sunarak memnuniyetlerini ifade ettiler.
Yetkililer ayrıca içerisinden geçilen bu zor günlerde böylesi bir desteğin çalışanları için büyük bir moral olacağını da eklediler.

 

 

 

YEMEK KUPONU KATKISI BÜYÜYEREK DEVAM EDECEK
Sedat Taştan bu çalışmanın ardından Kamp-Lintfort şehrinde bulunan tüm hastanelere ve diğer KANI şubesinin bulunduğu Mönchengladbach şehrindeki tüm hastanelere de yemek kuponu vereceğini bildirdi.
Taştan ayrıca, KANI Restoran tekrar faaliyetine başladığında Coronavirus Covit-19 bölümünde çalışan tüm doktorları düzenleyeceği organizasyonla birlikte aksam yemeğinde ağırlamak istediğini de belirtti.

Fotoğraflar: Lokal Bakış

Stichwörter
Zeige Mehr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı