Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Ekonomi Haber Girişi: 02.10.2021 - 22:44, Güncelleme: 03.10.2021 - 13:41

HMS MODA AVRUPA’DA GÜÇLÜ ADIMLARLA İLERLİYOR

 

HMS MODA AVRUPA’DA GÜÇLÜ ADIMLARLA İLERLİYOR

Avrupa’nın önde gelen tekstil firmaları için dokuma bayan bluz ve elbiseler üreten HMS Moda ilerleyişine güçlü adımlarla devam ediyor.
Avrupa’nın önde gelen tekstil firmaları için dokuma bayan bluz ve elbiseler üreten HMS Moda ilerleyişine güçlü adımlarla devam ediyor.   https://www.youtube.com/watch?v=rARLSmqEpik 2010 yılında kurulan firma Network, Pologarage, Riccovero, Silk and Cashmere, Roman, Ane More, Morris, Yargici, Vakko, Beymen, Vakkorama, Max and Moi Paris, Dunnes Stores, Nelly.com ve Floyd gibi uluslar arası firmalarla çalışıyor. “50 Yılı Aşkın Bir Tecrübe” Çiğdem Öztürk ve Haşim Şenkardeşler’in kurduğu ve 50 yıllık tekstil tecrübesiyle yola çıkan HMS Moda, Avrupa pazarında önemli bir yerde bulunuyor. HMS Moda’nın kurucu ortaklarından Çiğdem Öztürk ve Haşim Şenkardeşler Lokalbakış’a yaptıkları açıklamada, “Tekstil sektöründe 50 yıllık birikimimizi 2010 yılında kurmuş olduğumuz HMS Moda firmamızla taçlandırdık. Dünya’nın ve Avrupa’nın tanınmış tekstil firmaları için kaliteli ürünler üretiyoruz. Kaliteli ürünler üretip müşteri memnuniyetine dayalı çalışma sistemimizle birlikte Avrupa’nın önde gelen tekstil firmalarından biri olma yolunda ilerliyoruz.” dediler.   Irtibat: HSM Moda Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti. https://www.hsmmoda.com/ Çiğdem Öztürk Email: cigdem@hsmtextile.com Mobile: +90 542 516 00 22 Haşim Şenkardeşler Email: hasim@hsmtextile.com Mobile:+90 553 389 51 99   Merkez Mahallesi Çobançeşme Caddesi No. 41 Kağıthane, 34406 İstanbul Turkey   Resim alti: Çiğdem Öztürk Kurucu & Yönetici ortağı ve Haşim Şenkardeşler Kurucu & Yönetici Ortağı
Avrupa’nın önde gelen tekstil firmaları için dokuma bayan bluz ve elbiseler üreten HMS Moda ilerleyişine güçlü adımlarla devam ediyor.

Avrupa’nın önde gelen tekstil firmaları için dokuma bayan bluz ve elbiseler üreten HMS Moda ilerleyişine güçlü adımlarla devam ediyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rARLSmqEpik

2010 yılında kurulan firma Network, Pologarage, Riccovero, Silk and Cashmere, Roman, Ane More, Morris, Yargici, Vakko, Beymen, Vakkorama, Max and Moi Paris, Dunnes Stores, Nelly.com ve Floyd gibi uluslar arası firmalarla çalışıyor.

“50 Yılı Aşkın Bir Tecrübe”

Çiğdem Öztürk ve Haşim Şenkardeşler’in kurduğu ve 50 yıllık tekstil tecrübesiyle yola çıkan HMS Moda, Avrupa pazarında önemli bir yerde bulunuyor.

HMS Moda’nın kurucu ortaklarından Çiğdem Öztürk ve Haşim Şenkardeşler Lokalbakış’a yaptıkları açıklamada, “Tekstil sektöründe 50 yıllık birikimimizi 2010 yılında kurmuş olduğumuz HMS Moda firmamızla taçlandırdık. Dünya’nın ve Avrupa’nın tanınmış tekstil firmaları için kaliteli ürünler üretiyoruz. Kaliteli ürünler üretip müşteri memnuniyetine dayalı çalışma sistemimizle birlikte Avrupa’nın önde gelen tekstil firmalarından biri olma yolunda ilerliyoruz.” dediler.

Müsteriler:

 

Irtibat:

HSM Moda Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

https://www.hsmmoda.com/

Çiğdem Öztürk

Email: cigdem@hsmtextile.com

Mobile: +90 542 516 00 22

Haşim Şenkardeşler

Email: hasim@hsmtextile.com

Mobile:+90 553 389 51 99

 

Merkez Mahallesi Çobançeşme Caddesi No. 41

Kağıthane, 34406 İstanbul Turkey

 

Resim alti:

Çiğdem Öztürk Kurucu & Yönetici ortağı ve Haşim Şenkardeşler Kurucu & Yönetici Ortağı

Habere ifade bırak !
Habere Ek Video
https://www.youtube.com/watch?v=rARLSmqEpik
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.