Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Spor Haber Girişi: 23.06.2022 - 20:06, Güncelleme: 23.06.2022 - 20:16

Hertha Berlin ile anlaşan, Boateng Döner partisi veriyor.

 

Hertha Berlin ile anlaşan, Boateng Döner partisi veriyor.

Almanya Bundesliga'da mücadele eden Hertha Berlin ile bir yıllık yeni bir sözleşme imzalayan, Kevin-Prince Boateng ( 35 ), sözleşmesini döner partisi ile kutlayacak.
BERLİN - Almanya Bundesliga'da mücadele eden Hertha Berlin ile bir yıllık yeni bir sözleşme imzalayan, Kevin-Prince Boateng, sözleşmesini döner partisi ile kutlayacak. Boateng:"Her zaman bu kulübün benim için ne kadar özel olduğunu söyledim ve saha içinde ve dışında gösterdim.Kendimi iyi hissediyorum, açım ve çocuklarla oynamaya devam etmek istiyorum."dedi.   Teknik Direktör Fredi Bobic (50) ise"Prens'in takımımız için ne kadar önemli olduğunu küme düşmede görmedik. O bizim lider oyuncumuz, öne çıkıyor ve herkesi kendine çekiyor. Önümüzdeki sezon tam da bu niteliklere ihtiyacımız var" dedi.   Boateng, sözleşmenin 2023'e kadar uzatılmasını kutlamak için şunları söyledi"Hertha ailesi, hala açım. Umarım sen de! Bu nedenle 2023 Olimpiyat Stadı'ndaki yeni Hakiki standında döner kebapları ücretsiz olarak sunuyorum. Eintracht Frankfurt ile ilk iç saha maçında.Seni bekliyorum. Prensin!" dedi.   Boateng geçen yaz memleketine döndü.Orta saha oyuncusu çeşitli sakatlıklardan dolayı bir maçı 90 dakikadan fazla tamamlayamadı (18 lig maçında), ancak özellikle soyunma odasında saha dışında takımın önemli bir parçasıydı.HSV'ye karşı küme düşme maçlarında Boateng, eski teknik direktör Felix Magath'ın (68) sağ kolu olarak ligde kalmasında kilit rol oynadı.   Haber: M.T.   Resim altı: Hertha Berlin ile bir yıllık yeni bir sözleşme imzalayan, Kevin-Prince Boateng, sözleşmesini döner partisi ile kutlayacak.   Görüntü Dökümü: Kevin-Prince Boateng, taraftarları döner partisine davet etti. ( Herta.B. Basın Bürosu )
Almanya Bundesliga'da mücadele eden Hertha Berlin ile bir yıllık yeni bir sözleşme imzalayan, Kevin-Prince Boateng ( 35 ), sözleşmesini döner partisi ile kutlayacak.

BERLİN - Almanya Bundesliga'da mücadele eden Hertha Berlin ile bir yıllık yeni bir sözleşme imzalayan, Kevin-Prince Boateng, sözleşmesini döner partisi ile kutlayacak.

Boateng:"Her zaman bu kulübün benim için ne kadar özel olduğunu söyledim ve saha içinde ve dışında gösterdim.Kendimi iyi hissediyorum, açım ve çocuklarla oynamaya devam etmek istiyorum."dedi.

 

Teknik Direktör Fredi Bobic (50) ise"Prens'in takımımız için ne kadar önemli olduğunu küme düşmede görmedik. O bizim lider oyuncumuz, öne çıkıyor ve herkesi kendine çekiyor. Önümüzdeki sezon tam da bu niteliklere ihtiyacımız var" dedi.

 

Boateng, sözleşmenin 2023'e kadar uzatılmasını kutlamak için şunları söyledi"Hertha ailesi, hala açım. Umarım sen de! Bu nedenle 2023 Olimpiyat Stadı'ndaki yeni Hakiki standında döner kebapları ücretsiz olarak sunuyorum. Eintracht Frankfurt ile ilk iç saha maçında.Seni bekliyorum. Prensin!" dedi.

 

Boateng geçen yaz memleketine döndü.Orta saha oyuncusu çeşitli sakatlıklardan dolayı bir maçı 90 dakikadan fazla tamamlayamadı (18 lig maçında), ancak özellikle soyunma odasında saha dışında takımın önemli bir parçasıydı.HSV'ye karşı küme düşme maçlarında Boateng, eski teknik direktör Felix Magath'ın (68) sağ kolu olarak ligde kalmasında kilit rol oynadı.

 

Haber: M.T.

 

Resim altı:

Hertha Berlin ile bir yıllık yeni bir sözleşme imzalayan, Kevin-Prince Boateng, sözleşmesini döner partisi ile kutlayacak.

 

Görüntü Dökümü:

Kevin-Prince Boateng, taraftarları döner partisine davet etti. ( Herta.B. Basın Bürosu )

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.