Görüntülü HaberReklam

Helal ürün kriterini olmazsa olmaz kabul eden “Çiloğlu”

1996 yılında kurulan ve çeyrek asırdır Türkiye’nin mucizevi lezzetlerini Avrupa’da 18 ülkeye sunan Çiloğlu markası da her zaman olduğu gibi Uluslararası şekerleme ve bisküvi fuarı ISM 2020’de ziyaretçilerini ağırladı.

Kendi markaları olan Yutty ile fuarda yerine alan Çiloğlu, İnsan sağlığını öncelikli gaye olarak belirleyerek helal gıda kriterlerine uygun şekilde Avrupa gıda pazarının liderliğine emin adımlarla ilerliyor.

Helal ürün kriterini olmazsa olmaz kabul ederek tüm ürünlerini İslami koşullarda Türkiye’de üreten Çiloğlu’nun “Helal Sertifikası” mevcuttur. Bunun yanında sadece ürün içerikleri değil aynı zamanda ürünlerin temas ettiği ambalaj gibi yardımcı malzemelerin de helal sertifika ibrazlarını zorunlu kılıyor.

15 farkı ürün gurubunda 800 farklı ürün çeşidiyle faaliyet gösteren Çiloğlu, Almanya’ya 24 saat, diğer Avrupa ülkelerine ise 48 saat içerisinde teslimat garantisiyle hizmetlerini müşterilerine özenle sunuyor. Haftada 8000’in üzerinde müşterisine ürünlerini sorunsuz bir şekilde özenle iletiyor.

Yenilikçi ve gelişime önem veren yaklaşımıyla iş disiplinini en önde tutan Çiloğlu markası aile üyelerinin de desteğiyle sürekli kendini çağın gereklerine ayak uydurarak büyütüyor.

Tüm hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışan firma, online ortamda “Müşteri hizmetleri, Tedarikçi hizmetleri, Alışveriş, Ürün sorgulama” gibi hizmetleri kesintisiz bir şekilde sürdürüyor.

Firma helal ve insan sağlığına uygun ürünleri üretmenin yanı sıra lojistik, kurumsal kaynak planlama ve satış branşlarında en yeni sistemleri kullanıyor.

Stichwörter
Zeige Mehr

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Back to top button
Close