Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Ekonomi Haber Girişi: 02.10.2021 - 21:34, Güncelleme: 02.10.2021 - 23:00

GT GLOBAL GÜMRÜK, İNOVASYON, GÜVEN VE TEKNOLOJİYLE İLERLİYOR

 

GT GLOBAL GÜMRÜK, İNOVASYON, GÜVEN VE TEKNOLOJİYLE İLERLİYOR

GT GLOBAL GÜMRÜK, İNOVASYON, GÜVEN VE TEKNOLOJİYLE İLERLİYOR
Istanbul. 1992 yılından bu yana 29 yıldır gümrük müşavirliği alanında faaliyet gösteren İGT Global Gümrük, inovatif düşünce kültürüyle ile hizmet ağını geliştirerek taşıma, depolama, sigorta, lojistik hizmetleri ve dağıtım gibi dış ticaret sektöründe önem arz eden birçok alanda İGL GLOBAL GROUP şirketleri olarak faaliyetlerine devam ediyor. İstanbul, İzmit, Mersin ve Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde, güçlü teknolojik alt yapısı ve 110 kişiyi aşan uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam eden İGL Global Gruop Şirketleri, Ulusal ve Uluslararası tüm hizmet noktalarında ''Just in Time'' modeli kapsamında sağladığı "Tam Entegrasyon" ile müşterilerine zaman ve işgücü tasarrufunu sağlamayı "Kurumsal Güvence" altında sunuyor. “SEKTÖRDE İLK 5'TE OLMAK” Şirket hedefini sektörde daima ilk 5'te olmak olarak belirleyerek, mesleki sorumluluk, öncü ve güvenilir olma ve tam memnuniyet ilkelerini hizmet anlayışında ilk sıraya koyuyor. “DİJİTAL PLATFORM SAYESİNDE TEK TUŞLA TAKİP VE RAPORLAMA” İnovasyona dayalı teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hizmetin tamamını ''dijital platforma'' taşıyan İGT Global Gümrük, bu kapsamda operasyonel ve finansal tüm süreçlerin takip ve raporlamasını ''tek tuş'' ile başarıyla sunarak sektörde öncü bir kuruluş haline geldi. İGT Online Hizmetler kapsamında Operasyonel Süreç Takibi, Finansal Süreç Takibi, Operasyonel ve Finansal Raporlama, Firmaya Özel Raporlama, Performans Değerlendirme Raporu, Dijital Arşiv ve Mevzuat Danışma Hattı /Call Center hizmetlerini müşterilerine sunuyor. Yine GROUP şirketlerinden İGL GLOBAL LOJİSTİK “ULUSLARARASI TAŞIMACILIKTA TAM MEMNUNİYET” İGL Global Lojistik, 3PL Hizmet kapsamında merkezi İstanbul olmak üzere Bursa, İzmir, Kayseri, Mersin şubeleri ve aynı zamanda istanbulda bulundurduğu depolarından Almanya başta olmak üzere Batı Avrupa ülkelerine kendi tırları İle %95 parsiyel kara yolu taşıma, Hava ve Deniz yolu başta olmak üzere Dünyanın birçok yerine uluslararasi taşıma gerçekleştiriyor.   İGL Global Lojistik , Avrupa Ülkeleri, İskandinav Ülkeleri, Uzakdoğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika bölgelerine, Parsiyel ve Komple Taşımalar, Proje ve Kontrat Lojistiği, Mutimodal Taşımacılık, Fuar ve Etkinlik Taşımacılığı, Kapıdan Kapıya Teslimler (DTD), Tedarik Zinciri Yönetimi, 7/24 Online Yük Takip Sistemi, Güçlü acente network ağı, Yük varış-geliş SMS Bildirimi ve Özel Müşteri Temsilciliği hizmetlerini sunuyor. “TÜRKİYE’NİN VE AVRUPA’NIN ÖNDE GELEN FİRMALARI IGL GLOBAL LOJİSTİK A.Ş’i TERCİH EDİYOR” İGL Global Group şirketlerimiz, sektörde bilinen kurumsal çok sayıda firmalara hizmet vermeye devam ediyor.   İ​rtibat: Hürriyet Mh. Güngören Sk. No:38/3 Lekesiz İş Merkezi, Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL Tel: +90 212 514 15 20 - 21 (pbx) Fax: +90 212 528 38 76 Gsm: +90 505 264 1043 www.igtgumruk.com  
GT GLOBAL GÜMRÜK, İNOVASYON, GÜVEN VE TEKNOLOJİYLE İLERLİYOR

Istanbul. 1992 yılından bu yana 29 yıldır gümrük müşavirliği alanında faaliyet gösteren İGT Global Gümrük, inovatif düşünce kültürüyle ile hizmet ağını geliştirerek taşıma, depolama, sigorta, lojistik hizmetleri ve dağıtım gibi dış ticaret sektöründe önem arz eden birçok alanda İGL GLOBAL GROUP şirketleri olarak faaliyetlerine devam ediyor.
İstanbul, İzmit, Mersin ve Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde, güçlü teknolojik alt yapısı ve 110 kişiyi aşan uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam eden İGL Global Gruop Şirketleri, Ulusal ve Uluslararası tüm hizmet noktalarında ''Just in Time'' modeli kapsamında sağladığı "Tam Entegrasyon" ile müşterilerine zaman ve işgücü tasarrufunu sağlamayı "Kurumsal Güvence" altında sunuyor.


“SEKTÖRDE İLK 5'TE OLMAK”
Şirket hedefini sektörde daima ilk 5'te olmak olarak belirleyerek, mesleki sorumluluk, öncü ve güvenilir olma ve tam memnuniyet ilkelerini hizmet anlayışında ilk sıraya koyuyor.


“DİJİTAL PLATFORM SAYESİNDE TEK TUŞLA TAKİP VE RAPORLAMA”
İnovasyona dayalı teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hizmetin tamamını ''dijital platforma'' taşıyan İGT Global Gümrük, bu kapsamda operasyonel ve finansal tüm süreçlerin takip ve raporlamasını ''tek tuş'' ile başarıyla sunarak sektörde öncü bir kuruluş haline geldi.
İGT Online Hizmetler kapsamında Operasyonel Süreç Takibi, Finansal Süreç Takibi, Operasyonel ve Finansal Raporlama, Firmaya Özel Raporlama, Performans Değerlendirme Raporu, Dijital Arşiv ve Mevzuat Danışma Hattı /Call Center hizmetlerini müşterilerine sunuyor.


Yine GROUP şirketlerinden İGL GLOBAL LOJİSTİK “ULUSLARARASI TAŞIMACILIKTA TAM MEMNUNİYET”

İGL Global Lojistik, 3PL Hizmet kapsamında merkezi İstanbul olmak üzere Bursa, İzmir, Kayseri, Mersin şubeleri ve aynı zamanda istanbulda bulundurduğu depolarından Almanya başta olmak üzere Batı Avrupa ülkelerine kendi tırları İle %95 parsiyel kara yolu taşıma, Hava ve Deniz yolu başta olmak üzere Dünyanın birçok yerine uluslararasi taşıma gerçekleştiriyor.

 


İGL Global Lojistik , Avrupa Ülkeleri, İskandinav Ülkeleri, Uzakdoğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika bölgelerine, Parsiyel ve Komple Taşımalar, Proje ve Kontrat Lojistiği, Mutimodal Taşımacılık, Fuar ve Etkinlik Taşımacılığı, Kapıdan Kapıya Teslimler (DTD), Tedarik Zinciri Yönetimi, 7/24 Online Yük Takip Sistemi, Güçlü acente network ağı, Yük varış-geliş SMS Bildirimi ve Özel Müşteri Temsilciliği hizmetlerini sunuyor.
“TÜRKİYE’NİN VE AVRUPA’NIN ÖNDE GELEN FİRMALARI IGL GLOBAL LOJİSTİK A.Ş’i TERCİH EDİYOR”
İGL Global Group şirketlerimiz, sektörde bilinen kurumsal çok sayıda firmalara hizmet vermeye devam ediyor.

 

İ​rtibat:

Hürriyet Mh. Güngören Sk. No:38/3
Lekesiz İş Merkezi, Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL

Tel: +90 212 514 15 20 - 21 (pbx)

Fax: +90 212 528 38 76

Gsm: +90 505 264 1043

www.igtgumruk.com

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.