Erbaa Tat Yaprak artık Avrupa pazarında

Erbaa Tat Yaprak Avrupa Pazarında

Yerinde Görün – Erbaa Tat Yaprak

Roma İmparatorluğu, Selçuklular ve Osmanlı imparatorluğu döneminden kalan külür mirasları altında. Ondokuz mirasına sahip çıkan Tokat’lıları göreceksiniz. Gerekliliğinden ödün Vermeyen bir markadır. Artık Avrupa pazarında bu küpfürü ve lezzeti görmeye başlayacağız.Tokat’ın iki önemli ilçesi, iki önemli lezzeti ile Türkiye’yi beslemektedir. Bunlardan biri Niksar cevizi diğeri ise Erbaa asma yapraklarıdır. Bu iki önemli besin hem bölge halkı için gelir kapısı hem de Türkiye için olmazsa olmaz lezzet kapısıdır.


Tokat’ın nüfusu ve yüzölçümü olarak en büyüğü olan. Erbaa ilçesi kendine has iklim özellikleri ile dikkat çeker. Bu yüzdendir ki narince cinsi beyaz üzüm bağlarından. Toplanan yaprak burada farklı olur. Her şeyden önce canlı bir dokunma sahip olan yaprak, ince ve tüysüzdür. Benzersiz olması nedeniyle benzersiz bir lezzet sunar.

Erbaa yap yaprak avrupa pazarındaErbaa Tat Yaprak da doğal yaprakların kıymetini bilen, yirmi beş yıldır sofralarınız için taşıyan bir firmadır. Sadece işinin ehli personellerle çalışan, doğal yaprakların salamura olduğu hijyen kurallarından asla ödün Vermeyen; bu lezzeti artık Avrupa’ya taşımaktadır. Erbaa kendi websitenizde gitmek için buraya tıklayın .

Halihazırda Türkiye’nin en etkin satış-dağıtım ağına sahip; taşıdığı vizyon gereği bu lezzeti dünyası. Tabii Türk küpfürünün çokça yaşandığı Avrupa, öncelikli olarak bu lezzetten nasibini alıyor. Umarız benzer şekilde küpfürümüzü temsil eden her lezzet zamanla bizim için kolay ulaşılabilir olur. Benzer yazılarımız için buraya tıklayın.
https://youtu.be/DjzUHIYgjk0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top