GenelGüncel

Doktoru vurdu, sonra da intihar etti

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı Dortmund şehrinde bir hastanede, 78 yaşındaki bir kişi doktoru vurdu. Polis, doktoru vuran kişinin evine düzenlediği operasyonda zanlıyı evinde ölü olarak buldu.

Vurulan doktorun yaşam tehlikesi devam ediyor
DORTMUND- Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı Dortmund şehrinde bir hastanede, 78 yaşındaki bir kişi doktoru vurdu. Polis, doktoru vuran kişinin evine düzenlediği operasyonda zanlıyı evinde ölü olarak buldu. Dortmund şehrinde bir hastanede 78 yaşındaki bir kişi doktoru vurdu. Ağır yaralanan doktor acil ameliyata alındı. Mide boşluğundan aldığı mermilerle ağır yaralanan doktorun yaşam tehlikesi devam ediyor. Olay sonrası geniş çaplı operasyon başlatan polis ekipleri, 78 yaşındaki zanlıyı evinde ölü olarak buldu. Polis kaynakları olayın intihar olduğunu belirtti.

Doktoru vurduktan sonra intihar etmiş
Polis, hastanede yaptığı araştırmada bir cinayet silahı bulurken, zanlının doktoru neden vurduğu ise hala belirsizliğini koruyor. Doktoru vuran kişinin hasta olup olmadığı ise araştırılıyor.

Berlin’de yaklaşık iki yıl önce buna benzer bir olay yaşanmış, bir hastanede, 72 yaşında bir hasta doktoru vurduktan sonra intihar etmişti.

 

Zeige Mehr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı