Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Görüntülü Haber Haber Girişi: 30.10.2021 - 13:08, Güncelleme: 30.10.2021 - 18:35

CHAMAY ALMANYA’YA AÇILIYOR

 

CHAMAY ALMANYA’YA AÇILIYOR

Türkiye’de ve dünyada adından söz ettiren, uluslar arası pazarda kendini ispatlayan bir marka olan ve tamamen özel günler için tasarımlar yapan Chamay giyim, Almanya pazarına açılıyor.
Öz Türkçe’de “öncü” ve “köklerine bağlı” anlamına gelen Chamay ismi ile yola çıkan Birgül Ergün,  2006 yılından bu yana üretim yaptıklarını ve Türkiye’de 160, dünyada ise 200’den fazla noktada ürünlerinin satıldığını söyledi.     “VEGAS’TAN PARİS’E, DÜNYANIN HER YERİNDEYİZ” Bütün kültürlere ve inançlara uygun tasarımlar ürettiklerini belirten Chamay’ın kurucusu Birgül Ergün, “Tamamen özel günler için tasarımlar yapıyoruz. Tasarımı geniş kitlelere yayıyoruz. Tüm dünyada multi kültüreriz. Vegas’tan Paris’e, Paris’ten Londra’ya dünyanın her yerinde yıllardır fuarlara katılarak Chamay’ı tanıtıyoruz ve fevkalade bir alıcı kitlemiz var. En kısa zamanda Dusseldorf’ta ve München`de mağazalarımızı açarak sizlerle bir arada olacağız.” dedi.     “CHAMAY’I ÖZEL GÜN DİYE TANIMLIYORUZ” Birgül Ergün, “Söz, nişan, özel günler, sunumlar, vaftiz, barmisma, okul mezuniyetleri… Özel gün diye tanımlıyoruz Chamay’ı. Özel günlerde tasarım tadında kostümlerimiz. Mukayese üstünlüğümüz çok yüksek. Çok şık ve çok güzel ürünler var Chamay’da.” diye konuştu.LokalBakış     Fotoğraflar: Chamay
Türkiye’de ve dünyada adından söz ettiren, uluslar arası pazarda kendini ispatlayan bir marka olan ve tamamen özel günler için tasarımlar yapan Chamay giyim, Almanya pazarına açılıyor.

Öz Türkçe’de “öncü” ve “köklerine bağlı” anlamına gelen Chamay ismi ile yola çıkan Birgül Ergün,  2006 yılından bu yana üretim yaptıklarını ve Türkiye’de 160, dünyada ise 200’den fazla noktada ürünlerinin satıldığını söyledi.

 

 

“VEGAS’TAN PARİS’E, DÜNYANIN HER YERİNDEYİZ”

Bütün kültürlere ve inançlara uygun tasarımlar ürettiklerini belirten Chamay’ın kurucusu Birgül Ergün, “Tamamen özel günler için tasarımlar yapıyoruz. Tasarımı geniş kitlelere yayıyoruz. Tüm dünyada multi kültüreriz. Vegas’tan Paris’e, Paris’ten Londra’ya dünyanın her yerinde yıllardır fuarlara katılarak Chamay’ı tanıtıyoruz ve fevkalade bir alıcı kitlemiz var. En kısa zamanda Dusseldorf’ta ve München`de mağazalarımızı açarak sizlerle bir arada olacağız.” dedi.

 

 

“CHAMAY’I ÖZEL GÜN DİYE TANIMLIYORUZ”

Birgül Ergün, “Söz, nişan, özel günler, sunumlar, vaftiz, barmisma, okul mezuniyetleri… Özel gün diye tanımlıyoruz Chamay’ı. Özel günlerde tasarım tadında kostümlerimiz. Mukayese üstünlüğümüz çok yüksek. Çok şık ve çok güzel ürünler var Chamay’da.” diye konuştu.LokalBakış

 

 

Fotoğraflar: Chamay

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.