Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Almanya Haber Girişi: 08.11.2021 - 02:02, Güncelleme: 08.11.2021 - 02:02

ÇAYKUR ANUGA 2021 FUARI’NDA

 

ÇAYKUR ANUGA 2021 FUARI’NDA

Çaykur, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’nda katıldı.
Çaykur İhracat Şefi Enes Bostan, Lokal Bakış’a yaptığı açıklamada Çaykur’un Türkiye’nin lider çay firması olduğunu vurgulayarak, 60’tan fazla ülkeye de çay ihracatı yaptıklarını söyledi. Bostan, “Çaykur ülkemizin güzide kurumlarından biridir. Çay anlamında Türkiye’nin lider firmasıdır. Ayrıca bir devlet kurumu olarak hem çayın üretimi, hem de tarımıyla ilgili önemli çalışmalar yapmaktadır. Dünyada 60’ın üzerinde ülkeye ihracatımız vardır. Çaykur siyah çay başta olmak üzere yeşil çay ve beyaz çay gibi tüm çay çeşitlerini üretmektedir.” dedi. Bostan, “Çaykur, siyah çayda Türkiye’de pazar lideridir ve satışının büyük çoğunluğunu siyah çay oluşturmaktadır. Bunun yanında yeşil çayın aromalı çeşitleriyle de ürün gamını genişletmektedir. Yakın zamanlarda piyasaya sürdüğümüz beyaz çay, Macha çayı inovatif anlamda gelişmelerle çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diye konuştu.
Çaykur, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Fuarı’nda katıldı.

Çaykur İhracat Şefi Enes Bostan, Lokal Bakış’a yaptığı açıklamada Çaykur’un Türkiye’nin lider çay firması olduğunu vurgulayarak, 60’tan fazla ülkeye de çay ihracatı yaptıklarını söyledi.

Bostan, “Çaykur ülkemizin güzide kurumlarından biridir. Çay anlamında Türkiye’nin lider firmasıdır. Ayrıca bir devlet kurumu olarak hem çayın üretimi, hem de tarımıyla ilgili önemli çalışmalar yapmaktadır. Dünyada 60’ın üzerinde ülkeye ihracatımız vardır. Çaykur siyah çay başta olmak üzere yeşil çay ve beyaz çay gibi tüm çay çeşitlerini üretmektedir.” dedi.

Bostan, “Çaykur, siyah çayda Türkiye’de pazar lideridir ve satışının büyük çoğunluğunu siyah çay oluşturmaktadır. Bunun yanında yeşil çayın aromalı çeşitleriyle de ürün gamını genişletmektedir. Yakın zamanlarda piyasaya sürdüğümüz beyaz çay, Macha çayı inovatif anlamda gelişmelerle çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.