Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 20.05.2021 - 19:49, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

ÇAYDER’DEN TANITIM ATAĞI

 

ÇAYDER’DEN TANITIM ATAĞI

GLADBECK- 2013 yılında merkezi Gladbeck kentinde yer alan Avrupalı Çaycumalılar Derneği ( ÇAYDER ) pandemiye rağmen çalışmalarını sürdüyor. ÇAYDER, Türkiye’deki yen çalışma strateji ile daha geniş kitlelere ulaşmak hem Almanya, hem de Çaycuma’da etkili olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda dernek başkanı Muharrem Yiğit, Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti ) Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit'i işyerinde ziyaret etmişti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, yurt dışındaki hemşerilerimizin sorunları masaya yatırılmıştı. Bu kapsamda Çaycuma’nın yurt dışında tanıtılması noktasında bir dizi çalışmalar planlanıyor. Avrupalı Çaycumalılar Derneği ( ÇAYDER ) Başkanı Muharrem Yiğit, derneğin yurt dışında kurulan ilk Çaycumalılar Derneği olduğuna vurgu yaparak, Çaycuma’yı yurt dışında en iyi şekilde tanıttıklarını söyledi. Başkan Yiğit, ‘’ Derneğimiz 2013 yılında kuruldı. Aktif bir şekilde yoluna devam ediyor. Birilerilin veya bir takım siyasi çevrelerin güdümünde olmadan, Almanya merkezli çalışmalarımız devam ediyor. Dernekçilik, düğün salonlarında göbek atarak eğlence yapmak değildir. Ülkemizi tanıtmak, ilçemizi tanıtmak için projelerimiz devam ediyor. Çaycuma’da bir takım görüşmeler gerçekleştirdim. Hepsi de olumlu çalışmalar. Almanya’da zaten aktif bir derneğiz. Çaycuma’da AK PARTİ ilçe başkanımız Birol Yiğit ile bu anlamda ciddi çalışmalar noktasında bir takım görüşmemiz oldu. O da bize destek sözü verdi. Almanya’da ise tanıtım noktasında projelerimiz devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da Zonguldak Kömürspor’umuzun yurt dışında destek olunması adına Kanal Avrupa Televizyonu gazeteci Zeki Şahin’e forma hediye ettik. Ulusal bir tv kanalında az da olsa tanıtıma destek verdik. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde önemli görüşmelerimiz olacak. Eylül ayında Gladbekc’te planlanan Elmas Festivali’nde ise ilçemizi tanıtacağız. Pandemi dolayısı ile yüz yüz çalışmalarımız yavaşlasa da tanıtım noktalarında çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Derneğimizin yoluna taş koymaya çalışan bazı zümrelere rağmen, daha da geniş kitlelere doğru çalışıyoruz. ÇAYDER olarak, ülkemizden asla kopmadık. Memleketimize bir nebze faydamız olacaksa ne mutlu bize .ÇAYDER, Almanya'da bir çok çalışma ile ses getirirken, yerel siyasette de kendini gösteriyor. Dernek, Çaycuma'nın yurt dışındaki ilk derneği olarak, ilçenin tanıtımına büyük katkı sağlıyor "dedi Haber: M.T.  
GLADBECK- 2013 yılında merkezi Gladbeck kentinde yer alan Avrupalı Çaycumalılar Derneği ( ÇAYDER ) pandemiye rağmen çalışmalarını sürdüyor. ÇAYDER, Türkiye’deki yen çalışma strateji ile daha geniş kitlelere ulaşmak hem Almanya, hem de Çaycuma’da etkili olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda dernek başkanı Muharrem Yiğit, Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti ) Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit'i işyerinde ziyaret etmişti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, yurt dışındaki hemşerilerimizin sorunları masaya yatırılmıştı. Bu kapsamda Çaycuma’nın yurt dışında tanıtılması noktasında bir dizi çalışmalar planlanıyor. Avrupalı Çaycumalılar Derneği ( ÇAYDER ) Başkanı Muharrem Yiğit, derneğin yurt dışında kurulan ilk Çaycumalılar Derneği olduğuna vurgu yaparak, Çaycuma’yı yurt dışında en iyi şekilde tanıttıklarını söyledi. ÇAYDER’DEN TANITIM ATAĞI. Başkan Yiğit, ‘’ Derneğimiz 2013 yılında kuruldı. Aktif bir şekilde yoluna devam ediyor. Birilerilin veya bir takım siyasi çevrelerin güdümünde olmadan, Almanya merkezli çalışmalarımız devam ediyor. Dernekçilik, düğün salonlarında göbek atarak eğlence yapmak değildir. Ülkemizi tanıtmak, ilçemizi tanıtmak için projelerimiz devam ediyor. Çaycuma’da bir takım görüşmeler gerçekleştirdim. Hepsi de olumlu çalışmalar. Almanya’da zaten aktif bir derneğiz. Çaycuma’da AK PARTİ ilçe başkanımız Birol Yiğit ile bu anlamda ciddi çalışmalar noktasında bir takım görüşmemiz oldu. O da bize destek sözü verdi. Almanya’da ise tanıtım noktasında projelerimiz devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da Zonguldak Kömürspor’umuzun yurt dışında destek olunması adına Kanal Avrupa Televizyonu gazeteci Zeki Şahin’e forma hediye ettik. Ulusal bir tv kanalında az da olsa tanıtıma destek verdik. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde önemli görüşmelerimiz olacak. Eylül ayında Gladbekc’te planlanan Elmas Festivali’nde ise ilçemizi tanıtacağız. Pandemi dolayısı ile yüz yüz çalışmalarımız yavaşlasa da tanıtım noktalarında çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Derneğimizin yoluna taş koymaya çalışan bazı zümrelere rağmen, daha da geniş kitlelere doğru çalışıyoruz. ÇAYDER olarak, ülkemizden asla kopmadık. Memleketimize bir nebze faydamız olacaksa ne mutlu bize .ÇAYDER, Almanya'da bir çok çalışma ile ses getirirken, yerel siyasette de kendini gösteriyor. Dernek, Çaycuma'nın yurt dışındaki ilk derneği olarak, ilçenin tanıtımına büyük katkı sağlıyor "dedi Haber: M.T.  
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.