Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Türkiye Haber Girişi: 11.11.2021 - 17:27, Güncelleme: 14.11.2021 - 12:33

BTSO, kadın kooperatifleri için eğitim düzenledi

 

BTSO, kadın kooperatifleri için eğitim düzenledi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Doğu Marmara Bölgesi Kadın Girişimci Kurulları tarafından BTSO Akademi işbirliğinde, kadın kooperatiflerine yönelik düzenlenen eğitim projesinin altıncı ve son eğitimi “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” ve “E-Ticaret ve Sosyal Medya Pazarlaması İçin Mobil Fotoğrafçılık” konularında gerçekleştirildi.
BURSA(İGFA)- Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu (KGK), kadın girişimcilik ekosistemini desteklemeye devam ediyor. Doğu Marmara Bölgesi Kadın Girişimci Kurulları’nın işbirliğinde bölgedeki kadın kooperatiflerinin ekonomik yapılarının ve kurumsal kapasitelerinin güçlendirilmesi hedefiyle hayata geçirilen eğitim projesinin kapanış eğitimi Yalova Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Yadigar Gençer’in moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Düzenlenen eğitimde MCA Bilişim Dijital Medya ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Ali Bahadır Aydın “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama”; Profesyonel Reklam Fotoğrafçısı Cumhur Aygün ise “E-Ticaret ve Sosyal Medya Pazarlaması İçin Mobil Fotoğrafçılık” konusunda kadın girişimciler ve kadın kooperatiflerinin temsilcilerine bilgiler verdi. Kadın kooperatiflerine yönelik eğitim projesini hayata geçirdiklerini dile getiren TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Doğu Marmara Bölge Temsilcisi Sevgi Saygın, "6 Ekim’de startını verdiğimiz proje kapsamında 'Kooperatifçilik, Kendimizi Keşfetme ve Biz Olgusu', 'Ürün Geliştirme, Satış ve Pazarlama' ve 'E-Ticaret' olmak üzere 3 ana başlıkta 6 hafta boyunca toplam 12 online eğitim gerçekleştirdik. Eğitimlerimizi 750’ye yakın kişi takip etti. Projemize katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.    "KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇLENMELİ" Toplantının açılışında konuşan Yalova Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Yadigar Gençer, kadın kooperatiflerinin ülke ekonomisi ve istihdama önemli katkılar sağladığını belirterek, Kadın Girişimci Kurulları olarak kadın kooperatiflerinin güçlenmesi ve üretimde daha fazla yer alması için destek olmaya devam edeceklerini söyledi. MCA Bilişim Dijital Medya ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Ali Bahadır Aydın kadın kooperatiflerine sosyal medya yönetimi ve pazarlamasına ilişkin bilgiler verdi. Dünya genelinde yaklaşık 4.2 milyar aktif sosyal medya kullanıcısı olduğunu belirten Aydın, tüm kullanıcıların potansiyel müşteri niteliği taşıdığına vurgu yaptı. Aydın, “Bugün Paris'in en ünlü ve kalabalık caddelerinden Champs Elysees'de (Şanzelize) işyeri açmak için metrekare başına 13 bin euro, New York 5 Cadde’de ise 33 bin euro ödemeniz gerekirken 1.8 milyar günlük trafiğe sahip Facebook ve 500 milyon günlük trafiğe sahip Instagram gibi sosyal medya mecralarında ürünlerinizi ücretsiz olarak  pazarlayabilirsiniz" dedi. Profesyonel Reklam Fotoğrafçısı Cumhur Aygün, e-ticaret ve sosyal medya pazarlaması için en iyi ve en doğru görsellerin kullanılması gerektiğini söyledi. Kadın girişmcilere yönelik BTSO Akademi işbirliğinde düzenlenen eğitimler, BTSO Youtube kanalında da izlenebiliyor.     
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Doğu Marmara Bölgesi Kadın Girişimci Kurulları tarafından BTSO Akademi işbirliğinde, kadın kooperatiflerine yönelik düzenlenen eğitim projesinin altıncı ve son eğitimi “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama” ve “E-Ticaret ve Sosyal Medya Pazarlaması İçin Mobil Fotoğrafçılık” konularında gerçekleştirildi.

BURSA(İGFA)- Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu (KGK), kadın girişimcilik ekosistemini desteklemeye devam ediyor. Doğu Marmara Bölgesi Kadın Girişimci Kurulları’nın işbirliğinde bölgedeki kadın kooperatiflerinin ekonomik yapılarının ve kurumsal kapasitelerinin güçlendirilmesi hedefiyle hayata geçirilen eğitim projesinin kapanış eğitimi Yalova Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Yadigar Gençer’in moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

Düzenlenen eğitimde MCA Bilişim Dijital Medya ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Ali Bahadır Aydın “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama”; Profesyonel Reklam Fotoğrafçısı Cumhur Aygün ise “E-Ticaret ve Sosyal Medya Pazarlaması İçin Mobil Fotoğrafçılık” konusunda kadın girişimciler ve kadın kooperatiflerinin temsilcilerine bilgiler verdi.

Kadın kooperatiflerine yönelik eğitim projesini hayata geçirdiklerini dile getiren TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Doğu Marmara Bölge Temsilcisi Sevgi Saygın, "6 Ekim’de startını verdiğimiz proje kapsamında 'Kooperatifçilik, Kendimizi Keşfetme ve Biz Olgusu', 'Ürün Geliştirme, Satış ve Pazarlama' ve 'E-Ticaret' olmak üzere 3 ana başlıkta 6 hafta boyunca toplam 12 online eğitim gerçekleştirdik. Eğitimlerimizi 750’ye yakın kişi takip etti. Projemize katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi. 

 

"KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇLENMELİ"

Toplantının açılışında konuşan Yalova Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Yadigar Gençer, kadın kooperatiflerinin ülke ekonomisi ve istihdama önemli katkılar sağladığını belirterek, Kadın Girişimci Kurulları olarak kadın kooperatiflerinin güçlenmesi ve üretimde daha fazla yer alması için destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

MCA Bilişim Dijital Medya ve Kurumsal İletişim Yöneticisi Ali Bahadır Aydın kadın kooperatiflerine sosyal medya yönetimi ve pazarlamasına ilişkin bilgiler verdi. Dünya genelinde yaklaşık 4.2 milyar aktif sosyal medya kullanıcısı olduğunu belirten Aydın, tüm kullanıcıların potansiyel müşteri niteliği taşıdığına vurgu yaptı. Aydın, “Bugün Paris'in en ünlü ve kalabalık caddelerinden Champs Elysees'de (Şanzelize) işyeri açmak için metrekare başına 13 bin euro, New York 5 Cadde’de ise 33 bin euro ödemeniz gerekirken 1.8 milyar günlük trafiğe sahip Facebook ve 500 milyon günlük trafiğe sahip Instagram gibi sosyal medya mecralarında ürünlerinizi ücretsiz olarak  pazarlayabilirsiniz" dedi.

Profesyonel Reklam Fotoğrafçısı Cumhur Aygün, e-ticaret ve sosyal medya pazarlaması için en iyi ve en doğru görsellerin kullanılması gerektiğini söyledi. Kadın girişmcilere yönelik BTSO Akademi işbirliğinde düzenlenen eğitimler, BTSO Youtube kanalında da izlenebiliyor. 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.