Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Almanya Haber Girişi: 06.11.2021 - 01:59, Güncelleme: 06.11.2021 - 01:59

Bisiklet sürücüleri ölümden döndü!

 

Bisiklet sürücüleri ölümden döndü!

Almanya'nın Rheinland-Pfalz eyaletine bağlı Siegerland kentinde akıl almaz olay. Bisiklet sürücülerini ezmeye kalktı.
DÜSSELDORF - Almanya'nın Rheinland-Pfalz eyaletine bağlı Siegerland kentinde bir araç sürücüsü, köy yolunda bisiklet sporu yapanları ezmeye kalktı. Bisikletleri ile yolda ilerlerken, aniden aracın tacizine maruz kalan bisikletçiler, hayatlarını kurtarmak için kendilerini yolun kenarına attılar. Bisiklet sürücüleri dakikalarca araç tarafından tacize uğradı.   Video: https://www.youtube.com/watch?v=kMyrampV268   Daha sonra aracını aniden durduran saldırgan sürücü, bisikletçilerin üzerine yürüyerek saldırmaya çalıştı, o sırada araç içerisindeki eşi adamı geri çağırdı. Bisiklet sürücüsü de "İnsan hayatını tehlikeye atıyorsun '' şeklinde araç sürücüsüne bağırdı. Eşine kendisini geri çağırmasına sinirlenen araç sürücüsü, aracına döndü ve yoluna devam etti.   Bisiklet sürücülerinin vücut kamerasından çekilen dehşet görüntüleri Almanya'da olay oldu.   Siegen polisi basın sözcüsü Niklas Zankowski, araç sürücüsünün polis tarafından tespit edildiği ve hakkında soruşturma başlatıldığı belirtildi.   Diğer taraftan, bisiklet sürücülerinin, kendilerini taciz eden araç sürücüsünden şikayetçi olduğu ifade edildi.     Haber: M. T.   Resim altı: Bisikletçilerin yolunu kesen araç sürücüsü.   Görüntü Dökümü: Araç tarafından tacize uğrayan bisikletçiler. ( Polis )
Almanya'nın Rheinland-Pfalz eyaletine bağlı Siegerland kentinde akıl almaz olay. Bisiklet sürücülerini ezmeye kalktı.

DÜSSELDORF - Almanya'nın Rheinland-Pfalz eyaletine bağlı Siegerland kentinde bir araç sürücüsü, köy yolunda bisiklet sporu yapanları ezmeye kalktı. Bisikletleri ile yolda ilerlerken, aniden aracın tacizine maruz kalan bisikletçiler, hayatlarını kurtarmak için kendilerini yolun kenarına attılar. Bisiklet sürücüleri dakikalarca araç tarafından tacize uğradı.

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=kMyrampV268

 

Daha sonra aracını aniden durduran saldırgan sürücü, bisikletçilerin üzerine yürüyerek saldırmaya çalıştı, o sırada araç içerisindeki eşi adamı geri çağırdı. Bisiklet sürücüsü de "İnsan hayatını tehlikeye atıyorsun '' şeklinde araç sürücüsüne bağırdı. Eşine kendisini geri çağırmasına sinirlenen araç sürücüsü, aracına döndü ve yoluna devam etti.

 

Bisiklet sürücülerinin vücut kamerasından çekilen dehşet görüntüleri Almanya'da olay oldu.

 

Siegen polisi basın sözcüsü Niklas Zankowski, araç sürücüsünün polis tarafından tespit edildiği ve hakkında soruşturma başlatıldığı belirtildi.

 

Diğer taraftan, bisiklet sürücülerinin, kendilerini taciz eden araç sürücüsünden şikayetçi olduğu ifade edildi.

 

 

Haber: M. T.

 

Resim altı:

Bisikletçilerin yolunu kesen araç sürücüsü.

 

Görüntü Dökümü:

Araç tarafından tacize uğrayan bisikletçiler. ( Polis )

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.