Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Görüntülü Haber Haber Girişi: 07.11.2021 - 23:26, Güncelleme: 07.11.2021 - 23:38

BİLSAN BAYRAK SEKTÖRDE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE İLERLİYOR

 

BİLSAN BAYRAK SEKTÖRDE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE İLERLİYOR

2012 yılından bu yana bayrak ve flama sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Bilsan Bayrak, 12 ayrı devlete ihracat ve günlük 4000 metrekare baskı kapasitesiyle sektörün öncü firmalarından olmaya devam ediyor.
Amsterdam’da düzenlenen Fespa Fuar’nı katılan Bilsan Bayrak burada yeni bağlantılar kurarak iş ağını geliştirmeyi hedefliyor. Lokal Bakış’a özel açıklamalarda bulunan Bilsan Bayrak Kurucularından Selman Onur, ülke ekonomisine değer katarak, bugünün teknolojisi ile çevreye duyarlı tekstil üretimi gerçekleştirmek ve dünyada adından söz ettiren önemli bayrak üreticisi firma olmayı hedeflediklerini söyledi. “GÜNLÜK 4000 METREKARE BASKI KAPASİTESİNE SAHİBİZ” Bilsan Bayrak Kurucularından Selman Onur, “2012 yılından bu yana bayrak ve flama sektöründeyiz. Şuanda günden güne büyüyerek 12 ayrı devlete bayrak satışı yapmaktayız. Günlük 4000 metrekare baskı kapasitesine sahibiz. Bunu arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.   Irtibat: Bilsan Flag production  Yakuplu Mah. 65. Sok. No:2/1 Beylikduzu/ISTANBUL Tel. +90 212 875 90 48 Web: www.bilsanflag.com E-Mail: info@bilsanflag.com    
2012 yılından bu yana bayrak ve flama sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Bilsan Bayrak, 12 ayrı devlete ihracat ve günlük 4000 metrekare baskı kapasitesiyle sektörün öncü firmalarından olmaya devam ediyor.

Amsterdam’da düzenlenen Fespa Fuar’nı katılan Bilsan Bayrak burada yeni bağlantılar kurarak iş ağını geliştirmeyi hedefliyor.

Lokal Bakış’a özel açıklamalarda bulunan Bilsan Bayrak Kurucularından Selman Onur, ülke ekonomisine değer katarak, bugünün teknolojisi ile çevreye duyarlı tekstil üretimi gerçekleştirmek ve dünyada adından söz ettiren önemli bayrak üreticisi firma olmayı hedeflediklerini söyledi.

“GÜNLÜK 4000 METREKARE BASKI KAPASİTESİNE SAHİBİZ”

Bilsan Bayrak Kurucularından Selman Onur, “2012 yılından bu yana bayrak ve flama sektöründeyiz. Şuanda günden güne büyüyerek 12 ayrı devlete bayrak satışı yapmaktayız. Günlük 4000 metrekare baskı kapasitesine sahibiz. Bunu arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

 

Irtibat:

Bilsan Flag production 

Yakuplu Mah. 65. Sok. No:2/1

Beylikduzu/ISTANBUL

Tel. +90 212 875 90 48

Web: www.bilsanflag.com

E-Mail: info@bilsanflag.com

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.