Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Türkiye Haber Girişi: 06.11.2021 - 11:37, Güncelleme: 06.11.2021 - 11:37

Balıkesir Edremit Belediyesi'nden Zeytinli'ye sağlık hizmeti

 

Balıkesir Edremit Belediyesi'nden Zeytinli'ye sağlık hizmeti

Edremit Belediyesi, Zeytinli’ye yeni yapılacak Ergül- Filiz İrkilmez Aile Sağlığı Merkezi için bugün temel atma töreni gerçekleştirildi. Edremit’e bağlı Zeytinli Mahallesi’nde Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan belediyeye ait arsaya yapılacak olan aile sağlığı merkezinin temeli atıldı.BALIKESİR (İGFA)- Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan,  "Zeytinlimize önemli bir hizmetin temel atma töreninde bizleri yalnız bırakmayan herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bugün hayırsever vatandaşlarımız Ergül- Filiz İrkilmez vatandaşlarımızın katkılarıyla aile sağlık merkezimizi açmanın onurunu yaşıyoruz" dedi.  Temel atma töreninde konuşan Başkan Arslan, "Eski aile sağlığı merkezimiz uzaktı. Altınkum’dan ve Zeytinli’den vatandaşlarımız oraya giderken ulaşım sıkıntısı yaşıyordu. Bu konuda Belediye Meclis Üyemiz Dr.Namık Kemal Olurdağ ile bir çalışma başlattık. Altınkum’a bir tane, Zeytinli’ye bir tane olacak şekilde aile sağlığı merkezlerini ayırdık. Vatandaşlarımızın sorunları karşısında verdiğimiz sözü tuttuk" dedi. 

Edremit Belediyesi, Zeytinli’ye yeni yapılacak Ergül- Filiz İrkilmez Aile Sağlığı Merkezi için bugün temel atma töreni gerçekleştirildi. Edremit’e bağlı Zeytinli Mahallesi’nde Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde bulunan belediyeye ait arsaya yapılacak olan aile sağlığı merkezinin temeli atıldı.

BALIKESİR (İGFA)- Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan,  "Zeytinlimize önemli bir hizmetin temel atma töreninde bizleri yalnız bırakmayan herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Bugün hayırsever vatandaşlarımız Ergül- Filiz İrkilmez vatandaşlarımızın katkılarıyla aile sağlık merkezimizi açmanın onurunu yaşıyoruz" dedi. 

Temel atma töreninde konuşan Başkan Arslan, "Eski aile sağlığı merkezimiz uzaktı. Altınkum’dan ve Zeytinli’den vatandaşlarımız oraya giderken ulaşım sıkıntısı yaşıyordu. Bu konuda Belediye Meclis Üyemiz Dr.Namık Kemal Olurdağ ile bir çalışma başlattık. Altınkum’a bir tane, Zeytinli’ye bir tane olacak şekilde aile sağlığı merkezlerini ayırdık. Vatandaşlarımızın sorunları karşısında verdiğimiz sözü tuttuk" dedi. 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.