Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Almanya Haber Girişi: 06.09.2021 - 20:38, Güncelleme: 06.09.2021 - 20:38

Almanya'da küçük uçak düştü: 1 ölü

 

Almanya'da küçük uçak düştü: 1 ölü

Almanya'da küçük uçak düştü: 1 ölü
DÜSSELDORF - Almanya'nın Kuzey- Ren Vestfalya eyaletine bağlı Siegen kenti yakınlarında bugün sabah saatlerinde küçük bir uçak düştü. Ormana düşen uçağın pilotunun hayatını kaybettiği belirtildi. Kurtarma ekipleri, pilotun cesedini kaza yerinden yaklaşık 500 metre uzakta buldu.   Polis: Teknik bir kusur yok Siegen polisine göre teknik bir kusur ve insan hatası yok. Müfettişler, kaza mahallinde yapılan incelemeden sonrasında, olayın intihar olduğu üzerinde duruyorlar. Uzmanlar, söz konusu uçağın sıra dışı bir uçuş gerçekleştirdiğini, bu yüzden Federal Uçak Kaza Soruşturma Bürosu'ndan uzmanların  uçak üzerinde araştırma başlattığı belirtildi.   Haber: M.T.
Almanya'da küçük uçak düştü: 1 ölü

DÜSSELDORF - Almanya'nın Kuzey- Ren Vestfalya eyaletine bağlı Siegen kenti yakınlarında bugün sabah saatlerinde küçük bir uçak düştü. Ormana düşen uçağın pilotunun hayatını kaybettiği belirtildi. Kurtarma ekipleri, pilotun cesedini kaza yerinden yaklaşık 500 metre uzakta buldu.

 

Polis: Teknik bir kusur yok

Siegen polisine göre teknik bir kusur ve insan hatası yok. Müfettişler, kaza mahallinde yapılan incelemeden sonrasında, olayın intihar olduğu üzerinde duruyorlar. Uzmanlar, söz konusu uçağın sıra dışı bir uçuş gerçekleştirdiğini, bu yüzden Federal Uçak Kaza Soruşturma Bürosu'ndan uzmanların  uçak üzerinde araştırma başlattığı belirtildi.

 

Haber: M.T.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.