Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 27.06.2021 - 16:38, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

Almanya'da balkon çöktü, 9 kişi ağır yaralandı

 

Almanya'da balkon çöktü, 9 kişi ağır yaralandı

Almanya'nın Kuzey -Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Horn-Bad Meinberg kentinde, bir binanın ağaç balkonu çöktü. 9 kişi ağır yaralandı, çökme sonucunda dört kişi de enkazın altında kaldı. DÜSSELDORF- Almanya'nın Kuzey -Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Horn-Bad Meinberg kentinde, gece yarısı bir binanın balkonu çöktü. Çökme sonucunda, 9 kişi yaralandı, dört kişi de enkazın altında kaldı. Gece yarısı bir kutlama için bir araya gelen, yaşları 21 ile 24 arasındaki gençler, ağaç balkonun çökmesi sonucu ne olduğunu anlayamadı. İkinci kattan bir anda, terasa çakılan gençler çığlıklar içerisinde yardım istedi. Çökme sonucunda 4 kişi en kaz altında kaldı. İtfaiyenin çalışması sonucunda, dört kişi enkaz altından kısa sürede çıkarıldı. Yaralılardan birinin hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. Kazanın nedeni bilnmezken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Haber: M.T.      
Almanya'nın Kuzey -Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Horn-Bad Meinberg kentinde, bir binanın ağaç balkonu çöktü. 9 kişi ağır yaralandı, çökme sonucunda dört kişi de enkazın altında kaldı. DÜSSELDORF- Almanya'nın Kuzey -Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Horn-Bad Meinberg kentinde, gece yarısı bir binanın balkonu çöktü. Çökme sonucunda, 9 kişi yaralandı, dört kişi de enkazın altında kaldı. Gece yarısı bir kutlama için bir araya gelen, yaşları 21 ile 24 arasındaki gençler, ağaç balkonun çökmesi sonucu ne olduğunu anlayamadı. İkinci kattan bir anda, terasa çakılan gençler çığlıklar içerisinde yardım istedi. Çökme sonucunda 4 kişi en kaz altında kaldı. İtfaiyenin çalışması sonucunda, dört kişi enkaz altından kısa sürede çıkarıldı. Almanya'da balkon çöktü, 9 kişi ağır yaralandı Yaralılardan birinin hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. Kazanın nedeni bilnmezken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Haber: M.T.      
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.