Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 16.06.2021 - 22:12, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

Almanya'da aşı sırası skandalı!

 

Almanya'da aşı sırası skandalı!

Almanya'nın Halle kentinde, aşı sırasını beklemeden koronavirüs aşısı olduğu için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bernd Wiegand görevinden alındı. Wiegand'in belediyeye de girmesi yasaklandı. BERLİN - Alman medyasında yer alan habere göre, Saksonya Anhalt Eyaleti'ne bağlı Halle kentinde, aşı grubuna dahil olmadığı halde sırasını beklemeden koronavirüs aşısı olan  Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bernd Wiegand, görevden geçici olarak alındı. Saksonya-Anhalt Eyalet İdare Dairesi, Wiegand'in bu süre içerisinde maaşının yarısını alacağı ve belediye binasına girmesinin yasak olduğu belirtildi.   Aşı ziyan olmasın diye olmuş Wiegand ise  yanlış bir şey yapmadığını ileri sürerek, kalan aşıların ziyan olmaması sebebiyle erken aşı olduğunu ifade etti. Resim Altı: Halle Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bernd Wiegand. ( Foto: Halle Belediyesi Basın ) Haber: M.T.  
Almanya'nın Halle kentinde, aşı sırasını beklemeden koronavirüs aşısı olduğu için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bernd Wiegand görevinden alındı. Wiegand'in belediyeye de girmesi yasaklandı. BERLİN - Alman medyasında yer alan habere göre, Saksonya Anhalt Eyaleti'ne bağlı Halle kentinde, aşı grubuna dahil olmadığı halde sırasını beklemeden koronavirüs aşısı olan  Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bernd Wiegand, görevden geçici olarak alındı. Saksonya-Anhalt Eyalet İdare Dairesi, Wiegand'in bu süre içerisinde maaşının yarısını alacağı ve belediye binasına girmesinin yasak olduğu belirtildi.   Aşı ziyan olmasın diye olmuş Wiegand ise  yanlış bir şey yapmadığını ileri sürerek, kalan aşıların ziyan olmaması sebebiyle erken aşı olduğunu ifade etti. Almanya'da aşı sırası skandalı! Resim Altı: Halle Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bernd Wiegand. ( Foto: Halle Belediyesi Basın ) Haber: M.T.  
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.