Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 27.05.2021 - 19:02, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

Almanya'da akıl almaz soygun: Arabayla önce kapıya çarptılar, sonra dükkanı soydular.

 

Almanya'da akıl almaz soygun: Arabayla önce kapıya çarptılar, sonra dükkanı soydular.

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Essen kentinde, hırsızlar otomobille kuyumcu dükkanına çarparak, kuyumcuyu soydu.    ESSEN - Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Essen kentinde, hırsızlar otomobille kuyumcu dükkanına çarparak, kuyumcuyu soydu. Sabahın erken saatlerinde Essen kentinde, bir kişi polisi aradı ve kuyumcu dükkanında patlama olduğunu ihbar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri, beyaz renkli bir aracın kuyumcu dükkanın kapısına çarpık halde buldu. Polis, yaptığı araştırmada aracı kullanan kişi veya kişilerin, kapıyı arabasıyla kırarak içeriği girdiğini tesbit etti. Hırsızların, içerideki vitrinleri kırarak çok sayıda altını ve mücevherlerin çalındığını belirtti.      Polis, her yerde soyguncuları ararken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Almanya'da son yıllarda, arabayla dükkanın kapısına çarpıp soygunlarda artış gözlendiği belirtilirdi.   Haber: M.T.     Resim Altı: Arabayla soyulan kuyumcu.

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Essen kentinde, hırsızlar otomobille kuyumcu dükkanına çarparak, kuyumcuyu soydu.

  Almanya'da akıl almaz soygun: Arabayla önce kapıya çarptılar, sonra dükkanı soydular.

 ESSEN - Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya ( KRV ) eyaletine bağlı Essen kentinde, hırsızlar otomobille kuyumcu dükkanına çarparak, kuyumcuyu soydu. Sabahın erken saatlerinde Essen kentinde, bir kişi polisi aradı ve kuyumcu dükkanında patlama olduğunu ihbar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri, beyaz renkli bir aracın kuyumcu dükkanın kapısına çarpık halde buldu. Polis, yaptığı araştırmada aracı kullanan kişi veya kişilerin, kapıyı arabasıyla kırarak içeriği girdiğini tesbit etti. Hırsızların, içerideki vitrinleri kırarak çok sayıda altını ve mücevherlerin çalındığını belirtti.

   

 Polis, her yerde soyguncuları ararken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Almanya'da son yıllarda, arabayla dükkanın kapısına çarpıp soygunlarda artış gözlendiği belirtilirdi.

 

Haber: M.T.

 

 

Resim Altı:

Arabayla soyulan kuyumcu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.