Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Yaşam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 26.06.2021 - 22:18, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

Alman polisi, gazeteci dövdü!

 

Alman polisi, gazeteci dövdü!

Almanya'nın Kuzey- Ren Vestfalye eyaleti ( KRV ) bağlı Düsseldorf şehrinde düzenlenen protesto gösterilerinde, polisler gazetecilere saldırdı. DÜSSELDORF - Almanya'nın Kuzey- Ren Vestfalye eyaleti ( KRV ) bağlı Düsseldorf şehrinde düzenlenen protesto gösterilerinde, polisler gazetecilere saldırdı. Yasa tasarısı protestosunu takip eden gazeteciler, polisin saldırısına uğradı. Alman Haber Ajansı ( DPA ) foto muhabiri, polisler tarafından copla dövüldüğü belirtildi. Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı gösteriye polis şiddetli müdahale etti. Gösterilerde çok sayıda kişi yaralandı ve polis gazından etkilendi.   Alman Haber Ajansı, çalışanlarına ve diğer gazetecilere yönelik şiddetli saldırıyı protesto etti. DPA genel yayın yönetmeni Sven Gösmann, süreci “basın özgürlüğüne karşı kabul edilemez bir saldırı” olarak nitelendirdi. Kuzey Ren-Vestfalya İçişleri Bakanı Herbert Reul'a (CDU) yazdığı bir mektupta, Düsseldorf'taki olayların tam olarak açıklığa kavuşturulmasını talep etti. Diğer taraftan, polis teşkilatı, muhabire saldırı ile ilgili suskunluğunu koruyor. 75 sosyal grup, eyalet hükümetinin meclis yasası taslağını temel demokratik düzene kitlesel bir müdahale olarak görüyor.     Haber: M.T.     Resim Altı: Düsseldorf gösteriler. Gösterilerde polis, biber gazı kullandı. Polis, gazetecilere copla saldırdı.            
Almanya'nın Kuzey- Ren Vestfalye eyaleti ( KRV ) bağlı Düsseldorf şehrinde düzenlenen protesto gösterilerinde, polisler gazetecilere saldırdı. DÜSSELDORF - Almanya'nın Kuzey- Ren Vestfalye eyaleti ( KRV ) bağlı Düsseldorf şehrinde düzenlenen protesto gösterilerinde, polisler gazetecilere saldırdı. Yasa tasarısı protestosunu takip eden gazeteciler, polisin saldırısına uğradı. Alman Haber Ajansı ( DPA ) foto muhabiri, polisler tarafından copla dövüldüğü belirtildi. Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı gösteriye polis şiddetli müdahale etti. Gösterilerde çok sayıda kişi yaralandı ve polis gazından etkilendi.   Alman polisi, gazeteci dövdü! Alman Haber Ajansı, çalışanlarına ve diğer gazetecilere yönelik şiddetli saldırıyı protesto etti. DPA genel yayın yönetmeni Sven Gösmann, süreci “basın özgürlüğüne karşı kabul edilemez bir saldırı” olarak nitelendirdi. Alman polisi, gazeteci dövdü! Kuzey Ren-Vestfalya İçişleri Bakanı Herbert Reul'a (CDU) yazdığı bir mektupta, Düsseldorf'taki olayların tam olarak açıklığa kavuşturulmasını talep etti. Diğer taraftan, polis teşkilatı, muhabire saldırı ile ilgili suskunluğunu koruyor. 75 sosyal grup, eyalet hükümetinin meclis yasası taslağını temel demokratik düzene kitlesel bir müdahale olarak görüyor.     Haber: M.T.     Resim Altı: Düsseldorf gösteriler. Gösterilerde polis, biber gazı kullandı. Polis, gazetecilere copla saldırdı.            
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.