Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Görüntülü Haber Haber Girişi: 07.11.2021 - 23:47, Güncelleme: 14.11.2021 - 13:13

AFYA KAĞIT İHRACATTA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

 

AFYA KAĞIT İHRACATTA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Türkiye’nin önde gelen kağıt firmaları arasında yer alan AFYA Kağıt 50 yıllık birikimi, tecrübeli kadrosu, dinamik ve kaliteli iş modeli ile başarılarına devam ediyor.
Hollanda Amsterdam’da düzenlenen Fespa Fuarı’na katılan firma burada hem müşterileriyle bir araya geliyor hem de yeni görüşmeler yapıp ihracatını arttırmayı hedefliyor. “1970 YILINDAN GÜNÜMÜZE” Lokal Bakış’a özel açıklamalarda bulunan  Çağdaş Kağıt Müdürü Bilal Suna,  “Çağdaş Kağıt’ın ihracatını arttırmak doğrultusunda bir hedef için başladık. 5 arkadaş bu doğrultuda uğraşıyoruz. Firmamız 1970 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Son 20 yıldır kendini geliştirerek büyümeye, son 10 yıldır da ihracata ağırlık vermektedir. Şu anda yüzde 45 ihracat, yüzde 55 iç piyasa olarak  devam ediyoruz. Niyetimiz yüzde 60 ihracat, yüzde 40 iç piyasadır.  Bunu yapmanın çok zor olmadığını biliyoruz ve inanıyoruz. Bu fuarda 8 Türk firmasından bir tanesi de biziz. Bu gurur verici bir durum. İnşallah bu tür firmalar çoğalır. Türkiye’de bizim gibi olan bir çok firma var. Onları da burada görmek isteriz.” dedi. “DÜNYANIN HER YERİNE İHRACAT YAPIYORUZ”  AFYA Kağıt Yurtdışı Satış Departmanı görevlisi Rümeysa Nilüfer Dursun yaptığı açıklamada, “Yurtdışında süblimasyon kağıtlarımızı tanıtıyoruz, ihracatını yapıyoruz. Avrupa, Orta Asya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Amerika ve dünyanın her yerine kendi kağıtlarımızı ihraç ediyoruz. Kağıtlarımız çoğunlukla tekstil sektörü için kaplamalı ve kaplamasız kağıtlarımız mevcut. İhracatımızı arttırmayı hedefliyoruz. Pandemi arasından sonraki ilk fuarımız. O yüzden çok heyecanlıyız. Müşterilerimizle uzun bir aradan sonra yüz yüze görüşme imkanı bulduk. Hem de yeni iş imkanları ve alanlarıyla buluşma fırsatı yakaladık. O açıdan bizim için bu fuar çok önemli.”   İLETİŞİM:  TELEFON: 444 99 51  TELEFON: +90 (212) 674 16 25  FAX: +90 (212) 674 16 10  MAİL: info@cagdaskagit.com
Türkiye’nin önde gelen kağıt firmaları arasında yer alan AFYA Kağıt 50 yıllık birikimi, tecrübeli kadrosu, dinamik ve kaliteli iş modeli ile başarılarına devam ediyor.

Hollanda Amsterdam’da düzenlenen Fespa Fuarı’na katılan firma burada hem müşterileriyle bir araya geliyor hem de yeni görüşmeler yapıp ihracatını arttırmayı hedefliyor.

“1970 YILINDAN GÜNÜMÜZE”

Lokal Bakış’a özel açıklamalarda bulunan  Çağdaş Kağıt Müdürü Bilal Suna,  “Çağdaş Kağıt’ın ihracatını arttırmak doğrultusunda bir hedef için başladık. 5 arkadaş bu doğrultuda uğraşıyoruz. Firmamız 1970 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Son 20 yıldır kendini geliştirerek büyümeye, son 10 yıldır da ihracata ağırlık vermektedir. Şu anda yüzde 45 ihracat, yüzde 55 iç piyasa olarak  devam ediyoruz. Niyetimiz yüzde 60 ihracat, yüzde 40 iç piyasadır.  Bunu yapmanın çok zor olmadığını biliyoruz ve inanıyoruz. Bu fuarda 8 Türk firmasından bir tanesi de biziz. Bu gurur verici bir durum. İnşallah bu tür firmalar çoğalır. Türkiye’de bizim gibi olan bir çok firma var. Onları da burada görmek isteriz.” dedi.

“DÜNYANIN HER YERİNE İHRACAT YAPIYORUZ”

 AFYA Kağıt Yurtdışı Satış Departmanı görevlisi Rümeysa Nilüfer Dursun yaptığı açıklamada, “Yurtdışında süblimasyon kağıtlarımızı tanıtıyoruz, ihracatını yapıyoruz. Avrupa, Orta Asya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Amerika ve dünyanın her yerine kendi kağıtlarımızı ihraç ediyoruz. Kağıtlarımız çoğunlukla tekstil sektörü için kaplamalı ve kaplamasız kağıtlarımız mevcut. İhracatımızı arttırmayı hedefliyoruz. Pandemi arasından sonraki ilk fuarımız. O yüzden çok heyecanlıyız. Müşterilerimizle uzun bir aradan sonra yüz yüze görüşme imkanı bulduk. Hem de yeni iş imkanları ve alanlarıyla buluşma fırsatı yakaladık. O açıdan bizim için bu fuar çok önemli.”

 

İLETİŞİM:

 TELEFON: 444 99 51

 TELEFON: +90 (212) 674 16 25

 FAX: +90 (212) 674 16 10

 MAİL: info@cagdaskagit.com

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.