23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Almanya Balıkesirliler Derneğine bağlı Gençlik Kolları tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla genç üyelerine, Almanya Balıkesirliler Derneğinin üyelerinin çocuklarına ve dernek bünyesindeki Karesi Zeybek Ekibinin öğrencilerine hediye dağıtıldı.

23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Salgın hastalığı nedeniyle maalesef özel bir program düzenleyemediklerini belirten Gençlik Kolu Başkanı Eda FİDAN, geçen senelerde düzenledikleri faaliyetleride Pandemi dolayısıyla yapamadıklarını söyledi. Eda Fidan ortam müsait olduğunda, geleneksel olarak düzenledikleri “Gezi ve Gençlerle Toplantılar” devam edeceğini belirtti.

 

 

23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUNBalıkesirliler Derneğinin Gençlik Kolları “Gezi” çalışmaları dahilinde İstanbul, Çanakkale, Ankara, Berlin ve Balıkesir ile ilçelerini gezme ve tanıma imkanı olmuştu. Gençler ile yapılan toplantılarda ise, kültürel konuların yanısıra, okul ile üniversite, çıraklık eğitimi ve sosyal konularda ele alınmıştı.

 

 

 

 

 

23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUNGençlik Kollarının 23 Nisan dolayısıyla hazırladığı hediye çantaları, dernek Başkanı Kemal Kanıkurumaz ile yöneticilerininde katılımıyla, derneğin avlusunda, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak elden verildi. Programın sonunda konuşan BALDER Başkanı Kemal Kanıkurumaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, Gençlik Kollarına düzenledikleri program için teşekkür ederek, yapacakları önümüzdeki çalışmalardada yanlarında olup, destek vereceklerini bildirdi.

 

Haber: M.T.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top