Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 23.04.2021 - 21:27, Güncelleme: 15.07.2021 - 11:03

23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

 

23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Almanya Balıkesirliler Derneğine bağlı Gençlik Kolları tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla genç üyelerine, Almanya Balıkesirliler Derneğinin üyelerinin çocuklarına ve dernek bünyesindeki Karesi Zeybek Ekibinin öğrencilerine hediye dağıtıldı. Salgın hastalığı nedeniyle maalesef özel bir program düzenleyemediklerini belirten Gençlik Kolu Başkanı Eda FİDAN, geçen senelerde düzenledikleri faaliyetleride Pandemi dolayısıyla yapamadıklarını söyledi. Eda Fidan ortam müsait olduğunda, geleneksel olarak düzenledikleri “Gezi ve Gençlerle Toplantılar” devam edeceğini belirtti.     Balıkesirliler Derneğinin Gençlik Kolları “Gezi” çalışmaları dahilinde İstanbul, Çanakkale, Ankara, Berlin ve Balıkesir ile ilçelerini gezme ve tanıma imkanı olmuştu. Gençler ile yapılan toplantılarda ise, kültürel konuların yanısıra, okul ile üniversite, çıraklık eğitimi ve sosyal konularda ele alınmıştı.           Gençlik Kollarının 23 Nisan dolayısıyla hazırladığı hediye çantaları, dernek Başkanı Kemal Kanıkurumaz ile yöneticilerininde katılımıyla, derneğin avlusunda, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak elden verildi. Programın sonunda konuşan BALDER Başkanı Kemal Kanıkurumaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, Gençlik Kollarına düzenledikleri program için teşekkür ederek, yapacakları önümüzdeki çalışmalardada yanlarında olup, destek vereceklerini bildirdi.   Haber: M.T.
Almanya Balıkesirliler Derneğine bağlı Gençlik Kolları tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla genç üyelerine, Almanya Balıkesirliler Derneğinin üyelerinin çocuklarına ve dernek bünyesindeki Karesi Zeybek Ekibinin öğrencilerine hediye dağıtıldı. 23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Salgın hastalığı nedeniyle maalesef özel bir program düzenleyemediklerini belirten Gençlik Kolu Başkanı Eda FİDAN, geçen senelerde düzenledikleri faaliyetleride Pandemi dolayısıyla yapamadıklarını söyledi. Eda Fidan ortam müsait olduğunda, geleneksel olarak düzenledikleri “Gezi ve Gençlerle Toplantılar” devam edeceğini belirtti.     23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUNBalıkesirliler Derneğinin Gençlik Kolları “Gezi” çalışmaları dahilinde İstanbul, Çanakkale, Ankara, Berlin ve Balıkesir ile ilçelerini gezme ve tanıma imkanı olmuştu. Gençler ile yapılan toplantılarda ise, kültürel konuların yanısıra, okul ile üniversite, çıraklık eğitimi ve sosyal konularda ele alınmıştı.           23 NİSAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUNGençlik Kollarının 23 Nisan dolayısıyla hazırladığı hediye çantaları, dernek Başkanı Kemal Kanıkurumaz ile yöneticilerininde katılımıyla, derneğin avlusunda, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak elden verildi. Programın sonunda konuşan BALDER Başkanı Kemal Kanıkurumaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, Gençlik Kollarına düzenledikleri program için teşekkür ederek, yapacakları önümüzdeki çalışmalardada yanlarında olup, destek vereceklerini bildirdi.   Haber: M.T.
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.